2752
2734
عنوان

چرا من انقد کهیر میزنم ای خداااا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9301 بازدید | 120 پست
عزیزم ان شاالله که خوبه خوبه خوب بشی😍😍😍 من چند روز پیش رفتم یه دکتر قدیمی ک مامانم معرفی کرد بهم ...

انشالله،عزیزم به نظر من نخور خواهر من دکتری ایمنی شناسی داره بهم میگفت بزار بدنت کهیر بزنه نه کورتن بزن نه قرص های کورت دار بخور چون سیستم ایمنی بدنت و کم میکنه الانم که کورنا هست اصلا چنین ریسکی رو نکن اصلا تست آنزیم کبد دادید؟عصبانی نیستید یا اینکه اسنرس داشته باشید؟؟ 

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
انشالله،عزیزم به نظر من نخور خواهر من دکتری ایمنی شناسی داره بهم میگفت بزار بدنت کهیر بزنه نه کورتن ...

نه استرس ندارم. هفته پیش هم چکاپ کامل دادم هیچ مشکلی نشون نداده بود.

خیلی افتضاح میشم اخه یعنی هرچی قرص و شربت میخورم انگار نه انگار.باز اگه رو صورتم نبود فقط بدنم بود تحمل میکردم ولی صورت خیلی بده😭 نمیدونم چیکار کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه استرس ندارم. هفته پیش هم چکاپ کامل دادم هیچ مشکلی نشون نداده بود. خیلی افتضاح میشم اخه یعنی هرچی ...

عین منی عزیزمم،رو چشم و دهن شبا کل صورت پر میشه بدنم پاهام دستام،ی هویی میبینید کلا کمرم زد چندسال درگیرشی عزیزم؟کجا ساکنید؟منظورم شهرتون؟

عین منی عزیزمم،رو چشم و دهن شبا کل صورت پر میشه بدنم پاهام دستام،ی هویی میبینید کلا کمرم زد چندسال د ...

منم دقیقا همینجوریم. ۳_۴ ساله درگیرشم ولی یک ساله که زیاد شده. جنوب تهرانم

2731
منم دقیقا همینجوریم. ۳_۴ ساله درگیرشم ولی یک ساله که زیاد شده. جنوب تهرانم

بخاطر الودگی هوا نباشه برای شما؟تابحال امتحان کردید که بری خارج از شهر ی شهر دیگه ؟؟؟

😐خب پس بخاطر الودگی نیست پرهیز غذایی هم نگه میداری عزیزم؟

سعی میکنم چیزایی ک میدونم حساسیت زا و محرکن نخورم اما اصلا تاثیری نداره.دکتر گفت ممکنه به یه عنصر حساسیت داشته باشی بخاطر همین نمیتونی بفهمی به چی حساسه بدنت

سعی میکنم چیزایی ک میدونم حساسیت زا و محرکن نخورم اما اصلا تاثیری نداره.دکتر گفت ممکنه به یه عنصر حس ...

عنصر؟زیور آلات نقره یا فلزی نداری؟ یا لباسات پلاستیکی نیستن،ولی دکتر من گفت هر چیه درونیه یا خون کثیف داری یا مشکل کبد😐حالا موندم کدومشه ازمایش دادم کبدم اوکی بود ولی باز کهیر و میزنم لامصب عین نیس زنبوره ی خانمی اینجا ازم سوال کرد حدود ی ماه پیش که خوب شدید گفتم بله خدا رو شکر دقیقا دو روز بعدش کل بدنم کهیر زد😂

عنصر؟زیور آلات نقره یا فلزی نداری؟ یا لباسات پلاستیکی نیستن،ولی دکتر من گفت هر چیه درونیه یا خون کثی ...

اره گفت مثلا شاید بدنت به پتاسیم حساسه که این پتاسیم تو خیلی از خوردنیا هست بخاطر همین نمیتونی بفهمی به چی حساسیت داری. چرا به مقدار طلا دارم.ولی کهیرا جاهای دیگه درمیان.بیشتر روی پاهامن. یعنی الان ک حجامت انجام دادی بارم کهیر میزنی؟

اره گفت مثلا شاید بدنت به پتاسیم حساسه که این پتاسیم تو خیلی از خوردنیا هست بخاطر همین نمیتونی بفهمی ...

بله عزیزم‌بازم کهیر میزنم😐

اره گفت مثلا شاید بدنت به پتاسیم حساسه که این پتاسیم تو خیلی از خوردنیا هست بخاطر همین نمیتونی بفهمی ...

بگم بیشتر شده باورت میشه😐اونایی که میگن حجامت کردیم کمتر شد دقیقا چجوریاست،شماهم شب بیشتر میشه کهیرت؟

بگم بیشتر شده باورت میشه😐اونایی که میگن حجامت کردیم کمتر شد دقیقا چجوریاست،شماهم شب بیشتر میشه کهیر ...

ای بابا😔 اره منم صبح که بیدار میشم میبینم ریختن بیرون بعد تا شب میرن یا کمرنگ میشن بعد دوباره میخوابم صبح پا میشم میبینم کهیرای جدید دراومدن. مال من انقد نبود از وقتی اون آمپولای لعنتی رو زدم زیاد شد.آمپول بتامتازون و کلرفنیرامین

ای بابا😔 اره منم صبح که بیدار میشم میبینم ریختن بیرون بعد تا شب میرن یا کمرنگ میشن بعد دوباره میخوا ...

امپولای کورتن دار و قطع کن کهیر بزنی خیلی بهتر از اینکه سیستم ایمنی بدنت بیاد پایین،و اینکه کورتن صورت مسیله رو میپوشونه همین قطعش کن کلا

امپولای کورتن دار و قطع کن کهیر بزنی خیلی بهتر از اینکه سیستم ایمنی بدنت بیاد پایین،و اینکه کورتن صو ...

امپول که نمیزنم دیگه.فقط الان صبح به صبح یه قرص بتامتازون نیم میخورم.شب هم قرص سیتریزین ۱۰. یعنی میگی نخورمشون.دکتر داخلی تجویز کرد.گفت یه ماه بخور. الان چند روزه که اینارو میخورم اصلا کهیر نزدم