2752
2734

دخترم پنج سالشه وزنش کمه آنچنانی ک باید خوب حرف بزنه حرف نمیزنه و مشکل اصلی ی مدتیه از پا دردش بچه ام شب وروز نداره جوری ک میگ خیلی وقتا پاهاشو ماساژ بدنم چیکارش کنم  چ ویتامین هایی بهش بدم از این سه تا مشکل خوب تربشه یااینکه پیش چه دکتری ببرم لطفا هرکی میدونه جواب بده 😭

داداشمو بردیم دکتر با اینکه قد و وزنی خوبی داشت تا صبح از پا درد ناله میکرد

ودکتر چکاپ نوشت

در نهاطت کمبود شدید ویتامین دی داشت

دکتر میگف پنج تا هفت سالگی رشد قد بیشتر میشه و بدنی ک کمبودی ویتامین و کلسیم داره استخونا مقاومت نمیکنن دربرابر درد 

گفت کشک و شیر بخوره

شربت ویتامین دی

و زینک نوشت

ببرین دکتتر

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پزشک اطفال دیگه ببرش براش ازمایش بنویسن کمبود هاشو در بیارن احتمالا ویتامین دی و کلسیم پایینی داره

شما دکتر خوب میشناسین تهران 

بنظرتون حرف زدنشم از این کمبود هاس

نگران نباش پاهاش رو گرم نگه دار نذار باشلوارک بگرده .کرسی خیلی خوبه براش تو سرمااا .ویتامین هم دکتر واسه درد دست و پای دخترم مفنامیک اسید و ویتامین های گروه ب رو نوشت ب۱ ب۲ ب۶ وب۱۲ خداروشکر دخترم خوب شد .نذارزیاد دخترت توحموم بمونه و آب بازی کنه .

عزیزم طبیعی نیست که بچه با این سن پادرد در این حد داشته باشه  حتما متخصص کودکان ببر و چکاب کام ...

حتما میبرم ولی این مدت میگفتم شاید بخاطر رشدشه ولی تازگیا دردش کمتر ک نشده هیچ بیشترهم  شده 

شما دکتر خوب میشناسین تهران  بنظرتون حرف زدنشم از این کمبود هاس

عزیزم من مشهد زندگی میکنم در مورد حرف زدنش هم با پزشک مشورت کن شاید با دو جلسه گفتار درمانی حل بشه چیز بزرگی نیس نگران نکن خودتو 

سلام 

پیش متخصص اطفال ببر 

دکتر مسعود عباسی صادق و دکتر. بهرنگ تقوایی عربی متخصص اطفال هستن داخل تهران که خیلی دکترهای خوبی هستن.

ان شاالله که سالمه و مشکلی نداره، اما خواهشاً پشت گوش ننداز و به درمان خانگی اکتفا نکن.

جهان پیوسته تا کی بر مدار ظلم میگردد/مگر در هم بریزد رادمردی این توالی را...
سلام  پیش متخصص اطفال ببر  دکتر مسعود عباسی صادق و دکتر. بهرنگ تقوایی عربی متخصص اطفال ه ...

حتمااا من فکر میکردم بخاطر رشدشه این دردا ولی دیدم ن روز ب روز بدتر میشه ممنون بازم راهنمایم کردین🥺🌹