2733
2734
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست
والله.‌.. شاید تاپیکای  طرف اون لحظه ای ک ناراحت بوده زده عصبی بوده یا هرچی  قرار نیس مد ...

خب اسیم الان ناراحته دیگه پس درکش کن

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   
تاپیک انتخاب عروس

ببخشید استارتر جان باور کن خیلی ناراحت شدم برات، ولی وقتی میبینم این خانوم انقد راااحت نظر میده خندم گرفته 😅بعدم همه رو انگار میخواد به راه راست هدایت کنه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو ب نفع خودت نگو  بگو ک چقد فحاشی کردی ب شوهرت و سر چی باهاش دعوا کردیو خسته و کوفته مجبو ...

به خدا وقتی یه تاپیک اینجوری میبینم تن و بدنم میلرزه شاید استارتر صد در صد حق داشته باشه هااا ولی دلم خیلی میگیره که آدم یه عمر زحمت بچه بکشه بعد توقع دارن مامان شوهرشون اصلا نفس نکشه😔😔😔

اصلا منظورم به استارتر نیست کسی به دل نگیره کلا حالم خراب میشه وقتی اینجور چیزا رو میبینم☹️

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2742
ببخشید استارتر جان باور کن خیلی ناراحت شدم برات، ولی وقتی میبینم این خانوم انقد راااحت نظر میده خندم ...

بخدا یه لحظه شک کردم مادرشوهرخودم باشه داره از خودش دفاع میکنه😂

شایدم خواسته ادای روشنفکری دربیاری یه چی گفته باشه حالا😏😕😕😆😆😆😆

هرچی بود گند زد. خودشم دیگه عملا نمیدونه چی داره میگه. فقط حرف میزنه ک یچی گفته باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
عزیزم کسی نخواست آتیش بندازه ولی گاهی باید به‌طرف بفهمونی ارزشت چقدره تا بهت توهین نکنن نباید توسری ...

من قضاوت نکردم گلم 

شما حرفاتون درسته گفتی بهم شما شاید ناراجت نشی به خانوادت بی احترامی بشه من گفتم منم ناراحت میشم

من اگه ناراحتت کردم و متظورمو بدفهمیدی معذرت میخوام

😘😘

چون با شخصیتم با شعورم درکم خیلی بالاتر از تو یکیه شدم پیرزنه روانی؟😊 اگه چاله میدونی حرف بزنمو طر ...

چه خود شیفته😂😂😂تو پستای قبل داستی استارترو قورت میدادی الان با وقار شدی.الله اکبر از این وقار وشخصیت

2740
به خدا وقتی یه تاپیک اینجوری میبینم تن و بدنم میلرزه شاید استارتر صد در صد حق داشته باشه هااا ولی دل ...

بخدا همیشه ب پسرش گفتم برامادرت فلان چیز بخر رفتیم براخودم مانتوبگیرم گفتم برامادرت یه روسری بخرخوشال میشه ب جان دخترم همیشه بااحترام رفتارکردم ولی این هروقت من رفتم بیرون باشوهرم ناراحت شده هروقت خونم مامانم اینایامهمون اومده ناراحت شده خسته شدم

بخدا همیشه ب پسرش گفتم برامادرت فلان چیز بخر رفتیم براخودم مانتوبگیرم گفتم برامادرت یه روسری بخرخوشا ...

اسی مادرشوهرت  پسر دیگه ای نداره؟

خب پس چرا خودت درک نمیکنی ک اسی ناراحته و تاپیک زده؟ از اول فحاشی و بی احترامی کردی.  

تاپیکش و حالش برام مهم بود ک خاستم ب خودش بیاد و براش وقتمو گزاشتم درست درمون نصیحتش کردم 

و گرنه باشه اگه حس میکنید دارم شعار میدم یا حرفام و عقایدم ب درد خودم میخوره 

دیگه نظر نمیدم تو تاپیکش یا مثل بعضیا ب شوخی و لودگی میزنم خودمو ک استارتر خوشش بیاد و حق رو بهش میدم ❤

استارترجان بیخود و بی جا کرده ب مادر مکرمه توهین کرده زنیکه افریته سریع تو سه شماره چادرتو دور کمرت بپیچو برو خفه ش کن و حق مادرتو بگیر ازش 

چ معنی داره پیرزنه عقده ای اومده دم در گله کرده و خاطر بانو استارتر رو مکدر فرموده

ببین عزیزم توعم قضاوت الکی نکن  از کجا معلوم این خانوم تو دعوا و داد و بیدادش کلی ب مادرشوهرش ...

تو که میگی نباید قضاوت کرد ندیده ونشنیده .پس این داستان سرایی ها برا چیع😂اصلاموندم تو این قوه تخیلت چه چیزایی از خودت درآوردی 

2706