2752
2739
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست
خداوکیلی کار ندارم !!! ولی خیلی حرکت زشتیه که فوری میرین ته تاپیک های طرف رو درمیارین و میکوبید تو ...

بعضیا حقشونه

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هرچی عقل ک داشته آدم عاقل اول فکر میکنه بعد یه چیز میگه ولی خوب این ک معذرت خواهی کرده بهتره هی ...

منم عصبی میشم چرا نشم فقط میگم اسی به دل نگیره ازش معذرت خواهیم کرده 

ما که نمیخوایم اتیش بندازیم تو زندگی ادما پس بهتره اروم کنیم تا اتیش بندازیم تو زندگی

اون خانومم تا وقتی زندست مطمئنن میخواد تو ساختمون اسی باشه پس بهتره اروم کنیم نه بیقرتر کنیم که اسی باز بخاطر حرفای ما بره تو زندگیش ی تنش دیگه درست کنه

همین حرفم بود عزیز دل

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   

جالبه!! اگر زن وسط دعوا بگه ننت خرابه یا خواهرت خرابه و شوهرش کتکش بزنه، همه میریزید سرش ک حقت بود کتکت بزنه باید اونقدر میزدت ک خون بالا میاوردی! چون مادر و خواهر اون چ نقشی وسط دعوای شما داشتن ک اسمشونو اوردی!؟

حالا ننه اون مرد ،به مادر این بنده خدا گفته خراب. حقش نیست تو دهنش بخوره؟ بعد بهش میگید حق با شوهرته و باید طرف مادرشو بگیره!!!؟

نی نی سایت جای عجیبیخ. تو بعضی پستا با اینکه حق با مادر شوهره ست، همه طرف استارتر رو میگیرن و مادر شوهر همیشه محکوم مبکنن!!!

تو بعضی پستا با اینکه مادرشوهر مقصره و اتیش بیار معرکه ست،استارتر رو مقصر میدونن

استارتر دعوا سر هر چی بوده و هرکدومتون مقصر بودید به خودتون مربوطه و خودتون. اون خانم محترم ک طبقه بالا خونه میشینه ،بابد یه گوشه بشینه و نون و ماستشو بخوره. نه اینکه گوش وایسته وسط دعوای زن و شوهر دخالت کنه. 

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2731
شوهرت توبارداری بت بدبینه تاپیکاتوببین بعدبیا اینجاادا دربیاربرامن

شما هم لطفا نرین توی تاپیک های قبلیش دنبال سوژه باشین

قرار نیس بی احترامی رو با بی احترامی جواب داد

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
خداوکیلی کار ندارم !!! ولی خیلی حرکت زشتیه که فوری میرین ته تاپیک های طرف رو درمیارین و میکوبید تو ...

والله.‌..

شاید تاپیکای  طرف اون لحظه ای ک ناراحت بوده زده عصبی بوده یا هرچی 

قرار نیس مدرک جم کنین علیه ش 

مهم طرز فکرشه ک اومده تو تاپیک شما اعلام کرده با اون طرز تفکر بجنگید ن برید برعلیه ش مدرک جم کنین 

والله.‌.. شاید تاپیکای  طرف اون لحظه ای ک ناراحت بوده زده عصبی بوده یا هرچی  قرار نیس مد ...

خب پس چرا خودت درک نمیکنی ک اسی ناراحته و تاپیک زده؟ از اول فحاشی و بی احترامی کردی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شعور و وقار؟ مادرشوهرتونم عااشق این شعور و وقارتون شده پس!! چطو ب خودت حق میدی مادرشوهرت و پسرشو دور ...

ایشون بنظرم ازاوناس که شوهرش مادرشو بهش ترجیح داده که الان انقد عصبیه 😐

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
ایشون بنظرم ازاوناس که شوهرش مادرشو بهش ترجیح داده که الان انقد عصبیه 😐

احتمالش هست. نمیدونم اصلا حسش قابل درک نیست. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
منم عصبی میشم چرا نشم فقط میگم اسی به دل نگیره ازش معذرت خواهیم کرده  ما که نمیخوایم اتیش بندا ...

عزیزم کسی نخواست آتیش بندازه ولی گاهی باید به‌طرف بفهمونی ارزشت چقدره تا بهت توهین نکنن نباید توسری خور هم بود... اینا رو نگفتیم که دعوا و آتیش بندازیم گاهی طرف با یکم کم محلی کردن و سرد بودن به خودش میاد و متوجه میشه هر حرفی نزنه دیگه.. لطفا زود قضاوت نکنیم 👍🏾

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
شما هم لطفا نرین توی تاپیک های قبلیش دنبال سوژه باشین قرار نیس بی احترامی رو با بی احترامی جواب داد

یادم نمیاد بی احترامی کرده باشم من دارم نصیحتش میکنم  

تاپیک های قبل من هرچی یم باشن ب خودم مربوطه و حال اون لحظه ای ک تاپیکو زدم ولی شخشیت اصلیمو تو تاپیک این خانوم دارم ب نمایش میزارم 

میتونستم بی تفاوت و محض خنده مثله خیلیا بگم وااای چرا جرش ندادی چرا گیساشو نکندی و برو فحشش بده این مادرشوهر فلان شده ت رو ..

من عقاید خودمو آزادانه تو تاپیک این خانوم بیان کردم چون ورود هر کسی با هر طرز فکری آزاده