2737
2734
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قضاوت نکردم گلم  شما حرفاتون درسته گفتی بهم شما شاید ناراجت نشی به خانوادت بی احترامی بشه م ...

نه فقط جوری حرف زدین که انگار میخوام استارتر رو آتیشی کنم و دعواشون بندازم که انگار قراره چیزی به من برسه... 

نه عزیز دلم انشالله که خوشبخت بشی ❤️🤗

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
ن همین یه پسرو داره

چه سخت

چون شوهر نداره تو فشاره باور کن جدی میگم

نسبت به زندگیای بقیه حسادت داره چون خودش تنهاست

نمیگم حق داشته هرحرفی بزنه نه اتفاقا کارش زشت بوده ولی وقتی اومده معذرت خواهی خیلی از کردش و حرفاش پشیمون بوده وگرنه خیلی از ادما خیلی کار میکننو از بغلش حق به جانب میگذرن

حتما خودت خوب بودی درحقش که اینکارو کرده وگرنه مادرشوهرایی هستن که میگن هرچی گفتیم حقشه تازه اون باید بیاد معذرت خواهی

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   
2731
بخدا همیشه ب پسرش گفتم برامادرت فلان چیز بخر رفتیم براخودم مانتوبگیرم گفتم برامادرت یه روسری بخرخوشا ...

عزیز دلم به خدا من. اصلا منظورم شما نبودید و کاملا بهتون حق میدم واقعا هیچ استرسی بالاتر از دعوا با مادرشوهر و دخالت‌هاش نیست منم تجربه ش رو داشتم الان 20 ساله که از ازدواجم میگذره خیلی سعی میکنم آروم باشم و هر کس هر. چیزی. میگه کوتاه بیام سعی میکنم. آرامشم. بهم. نریزه

کلا زندگی. با مادرشوهر سخته حتی اگه دو طبقه جدا باشه من. خودم تجربه ش رو دارم و سه سال باهاشون زندگی. کردم دلم. واسه شوهرت خیلی سوخت که بین شما و مادرش گیر افتاد امیدوارم دیگه همچین چیزی تو زندگیت اتفاق. نیفته وافعاسخته😔

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
نه فقط جوری حرف زدین که انگار میخوام استارتر رو آتیشی کنم و دعواشون بندازم که انگار قراره چیزی به من ...

نه منظورم کلی بود نه با شما بخدا قصد اینجور برداشتو نداشتم باور کن

کلی حرف زدم فقط تو ریپلای شما حرفمو زدم نمیدونستم برداشت اینجور کنی

بازم عذر میخوام حلالم کن گلم

❤❤❤

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   
حدس زدم 😊  چون هیچکس نمیاد بد خودشو بگه و همیشه قضیه رو جوری تعریف میکنه ک دیگران ب حالش زدر ...

شما هم که دارید حق و به مادر شوهر میدین🤨🤨🤨

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
نه منظورم کلی بود نه با شما بخدا قصد اینجور برداشتو نداشتم باور کن کلی حرف زدم فقط تو ریپلای شما حر ...

نه عزیزدلم ناراحت نیستم ازت که مشخصه قلب پاکی داری گلی 😍❤️انشالله به آرزوهات برسی عزیزم.... 💋😍🤗

شما هم حلال کن اگه از دست من ناراحت شدی 😘

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
2740
توچرااینجوریوری اصلا درکت نمیکنم😐

خاستم درست و حسابی وقت بزارم عقایدمو بت بگم شاید کمیش رو قبول داشته باشی و روت موثر واقع بشه 

و گرنه قصد کش دادنو بحث بیخود کردن رو نداشتم 

خاستم بهت یادآور بشم ک خودتم مادری و ممکنه پسردارهم بشی و یه روز مادرشوهر 

خاستم بت بفهمونم دنیا ارزش بدی رو با بدی جواب دادن نداره و ب شدت کوتاهه و حیف ک خاطر مبارک رو ب خاطر این بحثای ریز و بی ارزش مکدر کنی 

خاستم بفهمی از هر دستی ک بدی از همون دست یه روز میاد ک تحویل میگیری ...

هرجقدر مادرشوهرت بد هرچقدر خونواده همسرت بی فکر و با عقاید قدیمی و جاهلانه 

چرا تو خانوم نباشی ؟ چرا شوهرت وقتی میاد خونه کنار تو  واسش بهترین جای دنیا نباشه؟ چرا بچه هات ازت خانومی و مهربونیو گذشت رو یادنگیرن؟ 

..

دیگه ب خودت مربوطه 

خاستم درست و حسابی وقت بزارم عقایدمو بت بگم شاید کمیش رو قبول داشته باشی و روت موثر واقع بشه  ...

بابا میگه اصلا من بی احترامی نکردم همم بزرگتر تا بزرگتری بلد نباشه چی ایشون هر چی هم گفته باشن مادر شوهره حق دخالت نداشت. در حالی که نگفته. شما یک طرفه به قاضی رفتین

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
بابا میگه اصلا من بی احترامی نکردم همم بزرگتر تا بزرگتری بلد نباشه چی ایشون هر چی هم گفته باشن مادر ...

میگم عزیزم چرا دادو بیداد کرده و شوهرشو مجبور ‌رده جلو مادرش بهش سیلی بزنه و شوهرشو گذاشته تو منگنه ک بین منو مادرت حق رو ب یکی بده و اونم ناخاسته سیلی رو ب این خانم زده ک سکوت کنه و بحث رو تموم کنه ..

چرا گذشت نکرده و سر فرصت ب شوهرش نگفته ک حرف مادرت رو ب دل گرفتم و واقعا ازش ناراحت شدم؟ 

ک هم شوهرش آتیشی بشه بره یقه مادرشو بگیره ک دل زنمو شکستی چرا ب مادرش بی احترامی کردی 

و هم مادرشوهرش در کمال آرامش و با حفظ احترام استارتر میومد ازش عذرخاهی میکرد

والله.‌.. شاید تاپیکای  طرف اون لحظه ای ک ناراحت بوده زده عصبی بوده یا هرچی  قرار نیس مد ...

عزیزم طرز فکرت هرچی باشه اشکال نداره ولی قبول کن از اولین کامنتت جبهه گرفتی و بدحرف زدی کاش مودبانه میگفتی

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
2706