2733
2734
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست
شوهره بیچاره از ترس مهریه و دعوا و طلاق و بی مادرشدن فرزندش رفته افتاده دستو پای این ک نره قهر  ...

تو چرا اینوسط اینقدر با سوزش جواب اسی رو میدی انگار خواهر شوهرشی. حالا فوقش حرف اسی رو باور نمیکنی دیگه چرا اینقدر میسوزی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو چرا اینوسط اینقدر با سوزش جواب اسی رو میدی انگار خواهر شوهرشی. حالا فوقش حرف اسی رو باور نمیکنی د ...

از اوناست قشنگ. ینی ی تنه ی زندگیو خراب میکنن این ادما. انگار طرف دعواست 😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2742
این مادر شوهرا چقد پررو کثافتن نچسب تر از مادر شوهر تو هیچ کره خاکی وجود نداره بدجنس بدذات

همه هم مثل هم‌نیستن دوست عزیز، بعضی از عروسا هم خودشون مشکل دارن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
شاید زنش سیرمونی نداره شاید در حد توانش میاره میریزه شکم این و یک صدم هم میده بر مادر پیرش  گن ...

چی میگی تو تواز اون خونه خراب کنایی خدا ب داد عروست برسه دارم میگم دوطبقس ماعادی صحبت میکنیم صدامیره بالا چ برسع داد بزنیم گوخورده ب مامان من توهین کرده

همه رو ب نفع خودت نگو  بگو ک چقد فحاشی کردی ب شوهرت و سر چی باهاش دعوا کردیو خسته و کوفته مجبو ...

حالا شما از کجا میدونی اینارو؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
به نظرت این خانم با سن کم هر توهینی هم کرده مادرشوهر با این همه تجربه و سن باید بیاد به مادرش توهین ...

نباید میومد مادرشوهره 

باید یه روز غیرمستقیم از عروسش گله میکرد و اصلا محلشم نمیداد چ برسه بره در خونه ش 

ولی این فرهنگ جا نیفتاده ما ک نسل جدید هستیمو مادرشوهر و مادرزنای آینده ما باید از خودمون شروع کنیم و رعدیت کنیم دخالت نکردن رو 

و درست و با شخصیت و شعور بالا پسرا و دخترا مون رو بار بیاریم ک سر یه موضوع الکی تو زندگی کارشون نکشه ب فحاشی و داد وبیداد و توهین و نفس کش زدن و کتک 

پس دو طرف باید اصلاح بشه طرزفکرشون ورفتارشون هم من ک ۳۰ سال دیگه میشم مادرزن و مادرشوهر 

و هم اون عروس و دومادی ک میگیرم باید زیر دست یه ملکه بزرگ شده باشن ب شدت خانوم 

ب شدت عاقا 

2740
همه هم مثل هم‌نیستن دوست عزیز، بعضی از عروسا هم خودشون مشکل دارن

چرا اتفاقا همشون عقده ای هستن هر چی سختی تو زندگی کشیدن رو سر عروساشون خالی میکنن

یک نفر حال دلش خوب نیست میشود برای دلش"امن یجیب" بخوانی؟
چرا اتفاقا همشون عقده ای هستن هر چی سختی تو زندگی کشیدن رو سر عروساشون خالی میکنن

ن خداییش همه بد نیستن. مادرشوهرمن انقدر خووووبه ک نگو. مامانای خودمون هم مادرشوهر میشن اینده. ن همه بد نیستن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706