2737
2739
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست
همه رو ب نفع خودت نگو  بگو ک چقد فحاشی کردی ب شوهرت و سر چی باهاش دعوا کردیو خسته و کوفته مجبو ...

نه اگه از زنش کم بزاره حق اینکارا شرعا نداره 

هرچی هم عروس داد بزنه بین خودشه و شوهرش حق دخالت نداشته مادرش

درست نخوندی؟ گفت شب دعواشون بوده مادرشوهرش صبح اومده توهین کرده ببخشیدا گوه تو دهن اون مادری که بخوا ...

ببین عزیزم توعم قضاوت الکی نکن 

از کجا معلوم این خانوم تو دعوا و داد و بیدادش کلی ب مادرشوهرش بد و بیراه نگفته اون پیرزنم کر نیس شنیده اومده صب گفته برا چی گفتی حق نداری برای مادرت نونی خرجی بخری؟؟ حتما کلی توهین کرده و اون پیرزنم شنیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توچی میگی این وسط باوا بجان دخترم قسم تاحالا ب ب مادرش توهین نکرده بودم هیچوقت مادرش عصبی قرص اعصاب ...

گلم آروم باش

نذار دفعه بعد همسرت بگه خوب کرد گف

همین ک فهمیده اشتباه کرده خودش خوبه 

بگذر بذار هم خودت آروم باشی هم زندگیت

2731
ببین عزیزم توعم قضاوت الکی نکن  از کجا معلوم این خانوم تو دعوا و داد و بیدادش کلی ب مادرشوهرش ...

توخبرنداری حرف مفت نزن دارم میگم بقران قسم اصلا من باپسرش تابحال سرمادرش دعوانکردم تابحال دعوایی نبوده دیشب دعوامون سراینستابود ک نمیزاشت نصب کنم که صب ننش میگف من دعواکردین فک کردم بخاطر اینک پسرم برام نون میاره

نه اگه از زنش کم بزاره حق اینکارا شرعا نداره  هرچی هم عروس داد بزنه بین خودشه و شوهرش حق دخالت ...

شاید زنش سیرمونی نداره شاید در حد توانش میاره میریزه شکم این و یک صدم هم میده بر مادر پیرش 

گناه کرده؟ 

بعله وقتی بین خودشو شوهرشه ک آروم دادوبیداد کنه و صداش از چاردیواریش بیرون نره و تو داد و هوارش ب دیگران توهین نکنه ک بشنون بیان گله کنن ک چت بود چرا ب ما بد میگفتی دیشب ؟

2738
چقع بعصی خانما بی ادبن و لفظ بدی دارن اوق دختره بیچاره کی گفت من مشگل دارم ب مادرش کمک کنه

ادم میترسه ازشون. خدا ب اطرافیانشون صبر بده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نکنه انتظار داشتی بین تو و مادرش بیاد پشت تو وایسه ک ۴ ساله اومدی تو زندگیش در حالیکه اون مادر ۳۰ سا ...

دلیل نمیشه چون مادره پسرس زندگیشونو خراب کنه!!!هرکس زندگی خودشو داره یعنی چی این حرفا شبیه پیرزنا حرف میزنی

هرچی هم این خانم گفته باشه شوهره که ننشسته گوش کنه صد در صد جواب داده

ن باوا منو شوهرم باهم قسم خوردیم هرچق دعواکنیم ن اون حق داره اسم خانواده منوبیاره ن من حق دارم اسم خانواده اونوبیارم هیچوقت اسم خانواده هامونونمیاریم

شاید زنش سیرمونی نداره شاید در حد توانش میاره میریزه شکم این و یک صدم هم میده بر مادر پیرش  گن ...

به نظرت این خانم با سن کم هر توهینی هم کرده مادرشوهر با این همه تجربه و سن باید بیاد به مادرش توهین کنه یا بپرسه اصل موضوع چی بوده

توخبرنداری حرف مفت نزن دارم میگم بقران قسم اصلا من باپسرش تابحال سرمادرش دعوانکردم تابحال دعوایی نبو ...

از طرز حرف  دنت کاملا مشخصه چجور زنی هستی تا شوهرت میگه سیر ۳ بار میگی سنان زد ب دلت 

ب جا این حرفا یکم آداب همسرداری و طرز برخورد با شوهرت رو یاد بگیر ک اگرم اون دعوا گرفت تو با آرامش فیصله بدی ن مثه لاتای چاله میدون نفس کش بزنی واسه شوهرت و اون مادره پیرش

منم بودم ناراحت میشدم حق داری، ولی خودت میگی مامانش عصبیه و دارو مصرف میکنه شاید یه لحظه اختیار زبونشو از دست داده و خودش پشیمون شده، از طرفی ممکنه خودشو سربار شما بدونه و فکر کنه دعوا و بحثتون بخاطر اونه 

برای منم پیش اومده یه بار با همسرم دعوام شد خواهرشوهرم به خودش گرفته بود و با من سرسنگین شده بود منم باهاش صحبت کردم گفتم اصلا دعوای ما چیز دیگه ای بود و به اونا ارتباطی نداشته

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706