2737
2734

سلام دیشب من باشوهرم دعواکردم این زنیک داشت میشنید خونش طبقه بالاس و همه چیمون از هم جداس حتی دسشویی خرجی هم جداس ولی بخاطر اینک شوهرنداره و شوهرمنم تک پسرشه مجبوریم که دوطبقه بگیریم ولی همه چیمون جداس خلاصه دیشب داشتم دعوامیکردم اینا جروبحث الکی و اروم شدیم و خابیدیم صب شوهرم نرفت سرکاراین ننش ک فهمید اومد داد زد سرو صدا کردبروگمشو چرانرفتی سرکار زنتو طلاق بده بره گمشه بااون ننه خرابش اعصابم خورد شد رفتم گفتم احترام خودتونونگه دارید دادزدم مادرمن جیکارکرده من چیکارکردم گف تودیشب داشتی باپسرم دعوامیکردی ک چرابرامامانت پول میدی و نون براش میاری گفتم من همچین حرفی نزدم خلاصه گفتم خجالت بکشید دادزدم شوهرمم هی میگف ساکت شید بچمو بغل کردم گفتم میرم یک دقیقم نمی مونم شوهرم گف من از طرف مامانم معذرت میخام دادزدم گفتم مامانت هرچی میگ خلاصه منم دادمیزدم میگفتم میرم ک شوهرم یه چک زد منو خودش خیلی گریه کرد خیلی مامانش اومد پایین رف پیش پسرش پسرش گریه کرد مامان بسه بروبالا خسته شدم منم گریه میکردم اخر مامانش گریه کرداومد بغلم کرد گف معذرت میخام ببخشید توروخدامنو ببخش و خلاصه خیلی پاچه خاری کرد ولی این تودلم موند ک ب مامانم چرت و پرت گف شوهرمم خیلی بغلم کردو منت کشید ولی بازم دلم اشوبع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت دیگه چرا زدت؟؟ این زدنه اصلا قابل توجیه نیست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

همه رو ب نفع خودت نگو 

بگو ک چقد فحاشی کردی ب شوهرت و سر چی باهاش دعوا کردیو خسته و کوفته مجبورش کردی دعوا بگیره باهات؟؟ 

و اینکه مادرشه خرجشم بده زیاد نکرده 

چطور مادرتو عزت و احترام داره مادر اون ک یک عمر نازش کرده و تر و خشکش کرده محترم نیس؟ یا حق نداره پسرش یه کیلو گوشت و یه کیسه برنج ببره دم خونه ش؟؟؟ 

2706