2737
2739
عنوان

اولین واکنش شما به خبر بارداریتون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 83 پست
من دل به حکمت خدا سپردم ویارمم خیلی سخته هلاک یه قطره ابم ولی نمیتونم بخورم همش باید سروم ببندم که ک ...

منم باهاش کنار اومده بودم ولی خب خواست خدا این بود

سلامت باشه بچتون😙🌼

به نام خداوند رنگین کمان...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تایپیک اول منو بخون ببین خیلی ها با چله سوره مریم باردار شدن

یه نگاه کردم ، چه جالب 

میشه منم نذر کنم اگه قلبش تشکیل بشه برای ۴۰ نفر بخونم یا یه جله بگیرم؟؟؟

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
خدا حفظشون کنه برات عزیزم 💖❤️💖❤️

واست صلوات فرستادم خدابهت سلامتی بده ایشالا زودی بری سرخونه زندگیت   

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8
2728
یه نگاه کردم ، چه جالب  میشه منم نذر کنم اگه قلبش تشکیل بشه برای ۴۰ نفر بخونم یا یه جله بگیرم؟ ...

عزیزم از الان نذر کن‌ شروع کن به خوندن.بعد که باردار شدی مجدد واسه ۴۰نفر بخون.تا باردار شدی هم شروع کن هر روز سوره حجرات وقلم‌بخون تا نی نی دنیا بیاد

عزیزم از الان نذر کن‌ شروع کن به خوندن.بعد که باردار شدی مجدد واسه ۴۰نفر بخون.تا باردار شدی هم شروع ...

الآن باردارم ، فقط نمیدونم سلامت ادامه پیدا می کنه یا نه

سه روز بعد از اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳

اره چون از روز اقدام پهلو درد عجیبی داشتم سه روز بعدش از روی حدس و گمان فهمیدم حامله ام

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2740
اولیش زایمان زودرس بود ، فقط به خاطر سهل انگاری یه دکتر احمق از دستش دادم  بعد از اون دیگه نشد ...

عزیزممممم😔 چه سختی کشیدی . خب اخری چیشد بدنیا اومد؟

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
عزیزممممم😔 چه سختی کشیدی . خب اخری چیشد بدنیا اومد؟

آخری تازه اول راهه 

شنبه بی بی چکم دو خط پررنگ شد و رفتم آزمایش بتام ۵۷۸۴ بود 

دکتر گفت همه چیز خوبه و هفته آینده برم برای قلبش 

توکلم به خداست و توسلم به ائمه و التماسم به دعا از دوستای خوبم❤

آخری تازه اول راهه  شنبه بی بی چکم دو خط پررنگ شد و رفتم آزمایش بتام ۵۷۸۴ بود  دکتر گفت ...

دیگه نگران نباش اصلا توکل کن بخدا . حتما میشه انشالله

انشاالله  امیدوارم به موقع و سلامت یه کوچولوی تپل و خوشگل و سالم رو بغل بگیری😍

مرسی عزیزمم همچنین 😘😘

شوهر منم اینجوری بود نصف شب از خوابش بیدارش کردم گفتم بیبی چک مثبته اعتراض میکرد که چرا نذاشتی بخواب ...

😂😂😂

من زمان بازی فینال آسیای پرسپولیس نشونش دادم

ماها چقدر وقت نشناسیم😂😂😂

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
   واست صلوات فرستادم خدابهت سلامتی بده ایشالا زودی بری سرخونه زندگیت  

مرسی فداتشم 😍😍😍😍💖💖💖زنده باشی گلی❤️❤️❤️❤️

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706