2410
2553

من بیبی چک منفی بود, اما حس ششم میگفت حامله ام. عقب ننداخته بودم برای همین رفتم آزمایش خون دادم. خودم بچه میخواستم و ماه اول اقدام بود. یک ساعت بعد شوهرم زنگ زد گفت حامله ای!  آخه اون رفت جواب آزمایش رو گرفت. من پای بازی بودم. یه جوری شدم. نمیدونم چرا گریه کردم! چرا مثل همه که تو این اینستا میگن, نخندیدم. البته واکنش شوهرم سردتر بود. هیچی. انگار بهش خبر دادن که مثلا سرما خوردی!  کلا سرد و درون گرا بود. دو سال بعد ازش جدا شدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

فحش بود ک میدادم به شوهرم چون فقط یبار رابطه بدون جلوگیری داشتیم قصدمم بارراری نبود میخواستم برم امپول بزنم ک بشم ک قبلش بی بی چک زدم دیدم مثبته و پررنگ س ماهم بود برعکس شوهرم اشک میریخت از خوشحالی

چشمام چهارتا شد . زبونم قفل شده بود

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

من بی بی چکم مثبت شد دستام میلرزید احساس میکردم دارم از حال میرم صدامم میلرزید انقدر هول شده بودم😂

همسرم کلا زیاد ذوقشو بروز نمیده بهش نشون دادم اشک تو چشاش جمع شد و بوسم کرد ولی به بی بی چک اطمینان نداشت تا آزمایش نداده بودم جدی نگرفته بود

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

کلی گریه کردم و ترسیده بودم

تو اینستا همه چی فیلمه ..

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706