2752
2734
عنوان

خانوما کسی مث من بوده ازدواجش جور نشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 52 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پس چرا بعضیا میرن دعا میگیرن و نتیجه میگیرن ازدواج میکنن

مطمئنی اگه نمیرفت پیش دعانویسه با خواستگاری که چند ماه بعدش اومد براش عزدواج نمیکرد؟؟؟

بلفرض تو قسمتت اینه یکی ددیگه یسال،دیگه بیاد خواستگاریت باهاش ازدواج کنی

بری پیش دعا نویس یا نری قسمتت تغییر میکنه؟؟؟

تا جایی که میدونم کار دعانویس ها با اجنه هست 

خدا رو ول کنی بری بچسبی به شیطان و اجنه....

عزیزم یه سوال خالتون کی دعا گرف و چه مدت بعدش ازدواج کرد؟ و اینکه واقعا راستشو میگی چون اینجا زباد ...

خاله ام ۲ سال پیش گرفت حدودا بعد ۴و۵ ماه نامزدی کرد 

و اینکه عزیزم اگر میترسی بنظرم هی نمیخواد تو شهر خودتون یکی رو حضور پیدا کنید البته این اقا لرستانم هست اگه اونجای هی حضوری برو اگرم نه و میترسی نمیخوای بنظرم 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
خاله ام ۲ سال پیش گرفت حدودا بعد ۴و۵ ماه نامزدی کرد  و اینکه عزیزم اگر میترسی بنظرم هی نمیخواد ...

حضوری نمیتونم 

شمارشو برام بفرست عزیزم 

زنگ بزنی بدون اینکه چیزی بگی خودش میگه یا اطلاعات میگیره اولش؟

حضوری نمیتونم  شمارشو برام بفرست عزیزم  زنگ بزنی بدون اینکه چیزی بگی خودش میگه یا اطلاعا ...

اونارو نمیدونم گفتم که من خودمم شمارشو ندارم خاله بیشتر کارشو پیشش انجام میده منم یبار بهش گفتم باهاش صحبت کرده بود انجام داده بود برام ارسال کرد اینارو از خاله ام میپرسم ببینم چجوریه کی جواب میده بهت میگم البته الان شوهرش خونه است چندساعت دیگه بهت میگم

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
من خدارو ول نکردم همیشه امبدم به خودش بود ولی اون منو ول کرده

وای.....

هرکیو میبینم تو این سایت همینو میگه .....

استغفرالله انگار خدا بنده ی ماست نه ما بنده ی اون 

‌اون هیچوقت مار  ول نمیکنه ، اگه چیزی ازش خواستیم انجام نشده بخاطر اینه ما دستشو ول کردیم و گناه کردیم.گگگگ

‌‌

طی تاریخ هیچکی بیشتر امام ها و پیامبره سختی نکشیده 

پس حتما اونام باید قطع امید میکردن 😐

باشه بهش میگم فرستاد برات میفرستم

سلام میشه برای منم شماره رو بدی الان هشت ماهه در به در دنبال یه نفرم برای ابجیم اونم خواستگار میاد جلسه دوم دعوا میشه دیگه پسره نمیاد

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم

والا من که نزدیک 40 سالگی ازدواج کردم اینقدر که شما نگرانی نگران نبودم ....کار و زندگی خودت رو با حفظ روحیه و شادابی ت بکن....نگاه کن به خودت ببین دلیلی داره که طیف خاصی از مردها رو جذب می کنی رفع ش کن.....