2733
2734

۲۷/۸ سالمه خودم شاغلم چهره و هیکلم خوبه پس انداز کمی دارم

چندین ساله خواستگار میاد و میره بخدا سختگیرم نیستم به اکثر خواستگارام فرصت دادم حتی کسایی که شغل ثابت نداشتن و اوضاع مالیشون خوب نبواه فرصت دادم گفتم شاید اخلاقش خوب باشه

ولی اکثرا تو زرد از اب درمیان یا تکلیفشون مشخص نیس یا میرن پیداشون نمیشه یا اگه میمونن یه مشکل بزرکی مث خساسیت یا اختلالی دارن

واقعا خسته شدم و ناامید میدونم همه این مدل ادمارو داشتن تو زندگبشون ولی برای من خیلی زیاد تکرار شده میترسم هیچ وقت نتونم ازدواج کنم با این شرایط

الان میخوام با کسی اشناشم اون حس شوق رو ندارم دیگه میگم اینم مث قبلیا میشه.

پس کی ادم درست وارد زندگیم میشه کی قراره ازدواج خوبی داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوتا خاله هام یکیش ۳۷ سالششه یکیش ۴۰ کوچیکه میگ تا بزرگه نره من نمیرم جالبیش اینه هر هفته بهترین خاستگارارو دوتاشونم دارن ولی جور نمیشه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ای خدا 😭 من چیکار کنم ترسیدم 

چرا ترسیدی بخدا من حاطرم تا اخر عمر مجرد بمونم ازدواج چیه فق بدبختی و دردسر و عصاب خوردی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
سنت کمه اینطور فک میکنی سنت بالاتر بره میفهمی که تنهایی و مجرد بودن سخته

انشالله ک سریع تز ازدواج کنی فداتشم❤️