2733
2739
عنوان

چرا اینهمه درمقابل شیرخشکی شدن بچه ها مقاومت نشون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 102 پست

البته نظر منه شما مادر اون بچه اید بیشتر از منو وامثال من دلتون برای بچتون میسوزه اگه به کاری که دارید مطمئنید اصلا حرف دیگران براتون مهم نباشه هر کس بهتر زندگی خودشو درست کنه که هزار تا سوراخ دار

دقیقا منم تو این فکر بودم .ولی من لحظه شماری میکنم بچم ب دنیا بیاد از سینه خودم بهش شیر بدم حسشو تجر ...

من بچم اولین و آخرین بار  فقط یکبار توی اتاق ریکاوری شیر خودمو خورد  بااینکه شیرم انقد زیاد بود فوران میکرد لباسام خیسه خیس بود   ولی نخوووورد که نخورد از این لذت مادرانه محروم شدم و با زخم زبون شنیدن خیلیا دلم شکست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرسه تا بچم شیرخشکی شدن اولی که تو ان ای سی یو بود و چندین روز بستری بود و نبود که مک بزنه که شیرم بیاد و خیلی هم استرس داشتم و استرس هم بی تاثیر نبود که شیرم نیاد

دومی آلرژی به شیرم داشت سومی هم یه قطره شیر هم نداشتم هرکاری کردم هرچی خوردم شیرم نیومد 

راستش ناراحتم چون هزینش زیاده برامون و مادرشوهرم هم اگه بفهمه بازم حرف مفت میزنه همچنان که سر دو تای قبلی هم کلی زر زد و اعصابم به هم ریخت 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
من بچم اولین و آخرین بار  فقط یکبار توی اتاق ریکاوری شیر خودمو خورد  بااینکه شیرم انقد زیا ...

ای بابا. چرا نمیگرفت؟؟؟

اگه بهت گفتن بگو داریم میخوایم بدیم شیر خشک بخوره جون بگیره😑

🕊
نمیدونستم این چیزام زخم زبون داره. هنو به اون مراحل نرسیدم، فعلا یه مرحله ای گیر کردم که زخم زبون او ...

بله عزیزم همش میگن انقد تنبل بودی شیرتو ندادی    یا وقتی خودشون بچه شیرمیدن هزارتا حرف و کنایه که فلانی عرضه نداشت شیربده و ....    دلم شکسته

تنبلی که درست نیست، چون زحمت شیر خشک از شیر مادر بیشتره 

ولی  من میگم اگه مادر اعصابش آروم باشه شیرش هم مغوی و بهترین چیزیه که یه بچه بخوره 

فقط رها کنن مادرا رو انقدر فضولی نکنن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738

من بخاطر اینکه هی میشنیدم شیرخشک بده شیرخشک تاریخ مصرف گذشته وو....نمیدادم ومقاومت میکردم اما بچم همش گرسنه بود و وزن نمیگرفت منم مثل احمقا مقاومت میکردم تا یه روز دیگه دلو زدم به دریا و براش گرفتم بمیرم بچم همون سر شیشه اول آروم شد وخوابید...تا الانم درکنارشیرخودم شیرخشک میخوره البته شیرخودم فقط برای وابستگیه و‌موقع خوابش والا شیر ندارم زیاد.

فقط و فقط چون نمیخوان پول بدن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

منم از شیر دادن متنفررررررررررر بودم تا ۳ ماه بیشتر نتونستم شیر بدم خیلی کم بود سیر نمیشدن بعد شیرخشک دادم 

خداروشکر اطرافیانم از این غلطا نکردن 

اصلا چندشم میشد شیر بدم 

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
بله عزیزم همش میگن انقد تنبل بودی شیرتو ندادی    یا وقتی خودشون بچه شیرمیدن هزارتا حرف و ک ...

وااای خدای من. فدای سرت. اصلا غمت نباشه. خودت و بچه و شوهرت مهمین. حرف بقیه رو ولش کن. دخالته دیگه

من بچه کسی برام مهم نیست که برای این که شیر مادر بخوره براش حرص بخورم به من چه 

مادر های غیر منطقی زیاد هستن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2706