2737
2734

؟؟؟

من یه دلیلشو فهمیدم بقیه اشو شما بگین

چون خیلیا به مادری که به هردلیلی مجبور شده به بچش شیرخشک بده زخم زبون میزنن و تهمت و قضاوت میکنن   با تهمت به اینکه تنبلیت شده شیرخودتو بدی دلشو میشکنن و خیلیا برای اینکه این حرفارو نشنون مجبورن همچنان درمقابل شیرخشکی شدن بچشون مقاومت میکنن   که از نظر من اشتباهه

مادری که شیرش بچشو سیرنمیکنه  چرا نباید شیرخشک بده؟؟

شما دلایل مقاومت هارو بگین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون خودشون دادن سختی کشیدن زورشون میاد یکی نده 

بخدا شیرخشک سخت تره   شب خوابالو بیدار میشی شیر درست میکنی   نخوره  مجبوری بریزی دور   ماهی چندتومن خرج شیرخشک میشه..   

ولشون کن اونارو  کارخودتو بکن منم شیر خشک دادم ماشالله شیرخودم دیگ جوابشو نمیداد واس دومی ام ...

یعنی هم شیر خودتو میدادی هم شیر خشک؟ 

میگرفت سینتو با وجود پستونک؟ 

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2738

خوب در کنار شیر مادر شیر خشک داده شه ایرادی نداره و خوب شیر خشک به هیچ وجه جای شیر مادر و نمیگیره ولی وقتی کسی بچش مشکال رفلاکس و اینا داره خوب مجبوره ولی بهتره شیر مادر داده بشه من همه رو نمیگم ولی خیلیا رو دیدم مادر خودش گفته دوست ندارم شیر خودمو بدم 

بخدا شیرخشک سخت تره   شب خوابالو بیدار میشی شیر درست میکنی   نخوره  مجبوری بریزی دور ...

دقیقا منم تو این فکر بودم .ولی من لحظه شماری میکنم بچم ب دنیا بیاد از سینه خودم بهش شیر بدم حسشو تجربه کنم🥺😍

🕊

به خودشون اجازه میدن تو همه چیز دخالت کنن....من پسرم یکسال وپنج ماهش شیرخشک میخوره...بچه دومم که چند ماه دیگه به دنیا میاد به اون هم تصمیم دارم شیر خشک بدم...

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
من مادرشوهرم از همین الان برام جبهه گرفته درمورد شیرخشک

اصلا حرفشو گوش نکن  اول شیرخودتو بده ولی اگه سیرنشد یا نخورد شیرخشک بده  بخاطر ارامش بچه ات   به حرفای دیگران اهمیت نده