2733
2734
عنوان

چرا اینهمه درمقابل شیرخشکی شدن بچه ها مقاومت نشون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 102 پست

خب کسی ک شیر نداره یا بچه سینه مامانشو نمیتونه بگیره یا شیرش کافی نیس ک ایرادی نداره شیرخشک داده بشه اتفافا خوبه اینجوری

ولی دیگه کسی ک اندازه کله من سینه داره با یه بشکه شیر ولی کم لطفی میکنه و بجا شیر خودش شیر خشک میده یکم جالب نیس...هر چی باشه شیرخشک صنعتی هیچوقت نمیتونه جای شیر طبیعی مادرو بگیره و شیر مادر چیزایی داره ک شیر خشک نداره⁦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخاطر اینکه هی میشنیدم شیرخشک بده شیرخشک تاریخ مصرف گذشته وو....نمیدادم ومقاومت میکردم اما بچم هم ...

عزیزم یعنی هر دو رو میخوره منم خیلی دوست دارم خودم شیر بدم ولی میترسم بهش شیر خشک بدم دیگه سینه رو نگیره  پسرم اخرای اردیبهشت به دنیا میاد

نبابا در دهن مردم ک همیشه بازه ....من ک شیرخشک سه وعده درروز میدم خیلیم راضیم ....اجازه هم نمیدم کسی از اقوام دهنشو باز کنه نظر بده 

امان از چرخ و فلک روزگار ......زمین گرده ....حواست باشه
2728
من بخاطر اینکه هی میشنیدم شیرخشک بده شیرخشک تاریخ مصرف گذشته وو....نمیدادم ومقاومت میکردم اما بچم هم ...

منم بخاطر اینکه شیرمامانم سیرم نمیکرد فقط گریه میکردم ومامانم بخاطر حرف بقیه شیرخشک نمیدادبهم  اخر سر یه دکتره هرچی از دهنش دراومده به مامانم گفته که حرف یه عده بی سواد از ارامش بچت برات مهم تره؟؟؟  مامانم به خودش اومده و کنار شیرخودش شیرخشکم داده بهم

2740
زبون نداری دختر هیکشی جرات نکرد بمن بگ چرا خشک دادی منتظر بودم یکی بگ نابودش کنم

زبون که داشتم من خیلی پررو ام جواب پس میدم ولی اینکه دلم میشکست با حرفاشون نمیشه انکار کرد

چه خوب که هم سینه خودت رو میگیره هم شیشه شیر

پس چرا میگن بچه ای که شیرخشکی بشه دیگه سینه مادر رو نمیگیره؟

خب کسی ک شیر نداره یا بچه سینه مامانشو نمیتونه بگیره یا شیرش کافی نیس ک ایرادی نداره شیرخشک داده بشه ...

من سینم اندازه کله شماست😂😂😂شیرم چناااان فوران میکرد که قشنگ فشنگی میزد     ولی بچم نخورد که نخورد

(سینه بزرگ ربطی به کم یا زیاد بودن شیر مادر نداره )

من بچه اولم یکسال و 3 ماهه بود که بچه دومم رو باردار شدم و تا 4 ماهگیم بچه ام شبرخودمو میخورد که دیگه از شیر بریدمش ولی بچه دومم که دنیا اومد واقعا از شیردهی خسته شدم نمیتونستم شیر خودمو بدم با اینکه شیرمم زیاد بود ولی از دوماهگی به بعد شیرمو قطع کردم و شیر خشک به بچه ام دادم چون واقعا دیگه بُنیه نداشتم خسته شدم از شیردهی و بارداری الانم یکماهه که بچه ام فقط شیر خشک میخوره