2733
2734
عنوان

دو کلوم حرف با اقایون

842 بازدید | 80 پست

اقایون محترم این سایت مختص براورده کردن انتظارات جنسی و هوسبازی شما نیست 

این سایت اگر خانمی تاپیک خصوصی بزنه مطمعنن اینقدر سوالش از هدف شما دور تره ک نتونید با خیالپردازی ب جایی برسید 

ب اون زن بدبختتون ک فک میکنه شوهرش مثه صگ حسن دره از صبح خروس خون تا بوق صگ کار میکنه فکر کنید ک برا شکم شما و بچه هاتون(اونم اگ ب خودتون رفته باشن) غذا میپزه و میسابه و میشوره اونم چی؟ تهش برگردن بگی وای چرا نمک نداره وای چرا این شکر داره وای چرا این اخه و پخه 

غیرتتون کجا رفته؟ همین شماها اگ ب زن خودتون کسی چیزی بگه زندش نمیذارین چون ب قول معروف ابروتون رفته 

اونوقت شماها هزار تا گوه بخورین کسیم چیزی نگه افتخارم بگنن ک جامعه ما مرد سالاره 

اخه شما مردم نیستین ی مشت نر ریختین تو جامعه ک از دست شما امون نداره کسی 

مرد اینقدر بی حیا؟ مرد اینقدر بی غیرت؟ جمع کنید خودتونو اون غیرت مادرمرده رو بر خودتون ی ذره فعال کنید

دعا کنید من نبینم نری تو سایت داره نمک میریزه وگرنه ب همون خدای بالا سرم همچین هفت پشتتونو بیارم جلوتون ک نفهمین از کجااااا خوردین! تو این مورد دیگ با بی ادبان بی ادبی مانند ادب است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حرفت کاملا دست. ولی طبق قوانین سایت زدن تاپیک های ج.نسی ممنوعه.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
آهوی امام رضا چه سمیه ⁦:⁠-⁠\⁩

اولا فک نمیکنم ربطی داشته باشه ب شما 

دوما مگ بترکه چشم حسود اسمه؟ 

اگ اسمه کاربری منم اسمه دیگ 

دنیا جای قشنگ تری میشد اگ اول ی نگاه ب خودمون مینداختیم

کافیه تو بحث های خصوصی خانم ها شرکت کنی درخواسته که میاد ،یه مشت بچه کور شده ،ابی ،خاجه بی‌ناموس ریخته اینجا ریده تو سایت زنان بارداری ،شهناز تهرانی هم باید بره کلاشو بندازه هوا با شغل شریف با عابرویی که برای خودش دستوپا کرده برای پول اعتبار شخصیتشو فروخته

نفس کش 🤣🤣برو جلو هواتو داریم وای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بخدا اعصاب منو بهم ریخت مرتیک بی ناموص حرومزاده هول نجس ک اون خانم ی تاپیک زد جوابشم گرفت 

چ فرتی مردا نظر میدن 

سایتو خالی کنیم مردا اطلاعاتشون از ما بیشتره 

2706