2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری حرفا هست که دل ادمو میشکنه که ادمو میسوزونه فکر میکنی با محبت و کادو میتونی جبران کنی ولی حقیقت اینه تلخی حرفی که به دل نشست دیگه با هیچ شیرینی از دل نمیره خیانت کردی دم نزدم کنایه زدی داد زدی بد اخلاقی کردی بی احترامی کردی هم به من هم به خانوادم قهرم ازت ولی نمیدونم چه مرگمه یه چیزی رو قلبم سنگینی میکنه دو تا بزرگتر نداریم دستامونو بگیرن مشکلاتمون رو حل کنن بگن چه مرگتونه تو هم خودخواه و لجباز اخه تا کی میدونی چقد تنهام میدونی از تنهایی چه کارایی نکردم هیچ میدونی در به در دنبال یه رابطه ی نصف و نیمه که تنهایی مو پر کنه هیچ میدونی تا حالا دوبار به خودکشی فکر کردم هیچ میدونی سلامتیم پای این ازدواج سوخت میگن جدا شو جدا شم که چی بشه با کدوم پشتوانه

من چیکار کنم خدا

پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.
2742

اینکه همیشه همه پیشه من درداشونو ،مشکلاتشونو میگن، شدم سنگ صبور برای دیگران، ولی خودم پیشه هیچ کس نمیتونم درددل کنم، نمیدونم چه مشکلی دارم که نمیتونم ب کسی اعتماد کنم حرفامو بهش بگم. دلم پره درده ولی توان خالی کردنشو ندارم،گاهی اوقات اعصابم میریزه بهم از این همه حرف نگفته!!!!!😔😔😔

احساس میکنم اصلا دوست داشتنی نیستم😔

زمانی که کاری برای انجام دادن داشته باشی حس مفید بودن بکنی این احساسات کمتر میشن

گروه های خیریه هم خیلی خوبن تا کمی فاصله بگیری از ایت افکار

کتاب در اغوش نور رو حتما بخون .همین الان شروع کن دانلود کن بخون

2740
بگو بگو خودتو راحت کن

یه زخم کهنه س که بازکردنش فقط خودمو ازار میده

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
چندماهت بود

۲۲ هفته

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

دیشب غم دل به دل بگفتم بنهفت

چون صبح شد، دیدم دیگری هم میگفت

من بودم و دل ،سر مرا فاش که کرد؟

دیگر غم دل به دل نمی باید گفت.

من که همیشه خدا سنگ صبور بقیه هستم تمام حرفا و غم و غصه هاشونو به من میگن، میشم رازدارشون.حلال مشکلاتشون.حالا خودم خدا نکنه یه بار پیش یکیشون حرف بزنم. اما به دخترم گقتم روزی که من مردم بدون که این سینه من پراز حرف بود اما دریغ از گفتنشون.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
2706