2752
2734
همه منو مسخره میکنن میگن کی تورو میگیره تازه میخوای پولدارشم بگیرتت!این حرفو دوتا پسر خالم ک هردوتا ...

میگفتی جواب ابلهان خاموشی وبس اگه بد بودم چرا له له میزدید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی اذیت میشم به خودشم گفتم ولی کو گوش شنوا...خیلی غبطه میخورم به دخترخاله هام تو دلم میگم یعنی اون ...

نامزد من حرفمو گوش میده با دخترا حرف نمیزنه بنده خدا ولی امشب حرف میزدیم میگف بالاخره برا کار کردن ممکنه طزف مقابلم خانوم باشه خب

2731
البته من بچم سالم بود مصمومیت بارداری خودم باعث ختم بارداریم شد

بالاخره علتی بوده که دست خودت نبوده.... شک نکن بجت دم در بهشت وایساده

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
نامزد من حرفمو گوش میده با دخترا حرف نمیزنه بنده خدا ولی امشب حرف میزدیم میگف بالاخره برا کار کردن م ...

من یادمه یه مدت رو مامان و خاهراشم حساس بودم.دلم میخواد اصلا به این چیزا فکر نکنم به خیانتو این چیزا

مشاور تحصیل هستم

بذار دردم تو دل خودم باشه😔

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
البته من بچم سالم بود مصمومیت بارداری خودم باعث ختم بارداریم شد

چندماهت بود

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..

امروز دلم برای مادرم تنگه 

هرلحظه جلوی چشممه 

۱۴ساله ازش محرومم،۱۴سابه زیر خاکه،روز ب روز احساس نیازم بهش بیشتر میشه 

میبینم دخترا از مادرشون حرف میزنن ،دلم میترکه 

چرا نباید باشه تا با پسرم بازی کنه ،چرا نباید قربون صدقه ی دخترم بره

دلم تنگشه،دارم با گریه مینویسم خداااااا 

چرا  موقع مریضیم مادرم نیست،چرا مادری نیس مواظبم باشه،نصیحتم کنه،جای هالیش پر نمیشه،با هیچی پر نمیشه 

خواهرم میگه منم مادرتم،تو دخترم ،ولی اون چه میدونه وقتی موهای بلند دخترشو شونه میکنه دل من تنگتر لز قبل میشه.....

خداجون فقط ازت خواهش میکنم بچه هامو مثل خودم بی مادر نکن،فقط همین

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

ای کاش وسواس فکریم از بین بره مثل خوره داره مغزمو میخوره و منی که به خاطر بچه نمیتونم حتی قرص مصرف کنم و آرامش داشته باشم.

قدر داشته هاتونو بدونید قدر آرامش زندگیتونو بدونید زیاده خواه نباشید که میشید یکی مثل من که زندگی بدون مریضی برام آرزوئه

دایی جونم کاش زمان به عقب برمیگشت من باهات قهر نمیموندم کاش میومدم بیمارستان ملاقاتت کاش میفهمیدم که موندنی نیستی کاش کرونای لعنتی تو رو ازم نمیگرفت کاش بهت میگفتم به اندازه تمام روزایی که با هم بچگی کردیم دلم تنگه واست