2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو نامزدیم عاشق یه نفر دیگه شده بودم خیلی سعی کردم فراموشش کنم تاحدودی موفق شدم...البته غریبه بود وهمسرم فامیل....خداروشکر زندگیم خوبه یه پسرم دارم شوهرمم که فوق العاده زحمت میکشه واسه زندگیمون....

پسرم جون و دل من...❤️ درتلاش برای بچه دوم (از تک فرزندی بدم میاد)اما متأسفانه دوبار نی نی ها سقط شدن😔😔😔 آزمایشام نشون داده آنتی ترومبین خون ام پایینه‌‌..باید آسپرین بخورم و توبارداری آمپول بزنم...میشه صلوات بفرستید نی نی هام دیگه سقط نشن...!؟
دکتر بهم گفته باید سقط کنی داعونم داغونم

ان شالله سه ماه دیگه اقدام میکنی دوباره بچه سالم میذاره خدا تو دامنت

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
2714
همه منو مسخره میکنن میگن کی تورو میگیره تازه میخوای پولدارشم بگیرتت!این حرفو دوتا پسر خالم ک هردوتا ...

از حسودیشونه به شوهر ایندت😉

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین:) مرسی از قلبای زیباتون💋

میخام ب عشقم بگم  خیلی وقته تو سینمه این حرف از دستت ناراحتم ی سری چیزارو پنهون کردی ازم فهمیدم ولی ب روت نیوردم تا تحقیر نشی نمیکشتمت ک فوقش جدامیشدم ازت و توام باز خرم میکردی اشتی میکردم میخام بش بگم قدرمو بدون هیچ کس ب اندازه من نمیخادت چون با بدیهاتم میخامت وگرنه همه خاهان خوبی ان💔.میخام بش بگم اگ هنو نتونسم تلاش زیادکنم ک بهم برسیم رجوع کن ب حرفای دلم ک ب کسی نگفتم  ب خانوادم بگم دوستتتون دارم خیلی ببخشید عصبی میشم .

ارع منم مث تو شدم سخت بود ولی قیچیش کردم 

خیلی سخته آخه ما خیلی رفیق بودیم ولی رفیق بای ساید به یادت باشه 😔

الان راضی هستی؟

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
دکتر بهم گفته باید سقط کنی داعونم داغونم

بچه ای که سالم نباشه و سقط بشه  دم در بهشت وای میسه تا مادرش بره داخل    بعد خودش میره

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..

از زندگیم راضی نیستم شوهرم خیلی آشغاله همین امشب گفت من صد در صد رفیقامو به تو ترجیح میدم الانم باهاشون رفته بیرون منم و پسرم تنهایم خیلی غصه تو دلمه هبچوقت برام شوهر خوبی نبوده تنها سودم از زندگیش ابن بوده که روزی در ۲۴ساعت ۲۰تا قرص میخورم😭😭😭😭یعنی نفرینش کنم😭😭😭😭

2706