2733
2734
عنوان

دوس داشتن مخفیانه🫣

170 بازدید | 26 پست

تا حالا براتون پیش اومده کسی دوستون داشته باشه ولی بهتون نگه؟ جالبه نه؟ یه مرد چرا نباید بگه😃

یکی از فامیلامون ۸ سال تمام عاشق من بود و به من نگفته بود، بعد از ازدواجش، خواهرش بهم گفت. دو تا از پسرای همسایمون منو خیلی می‌خواستن، ولی مادراشون از ترس اینکه جواب رد بشنون، نیومده بودن جلو. اینا هم مادراشون بعد از چند سال به مامان من گفته بودن! یکی از پسرای هم دانشگاهی سابقم، یه بار بعد از فارغ التحصیلی بهم پیام داد تو اینستا، که فلان هم کلاسیمون تو رو خیلی دوس داشته، هر چی بهش گفتیم برو بهش بگو، نیومده😶 جالب اینجاس اینا هیچکدوم هیچ رفتار عاشقانه ای نداشتن که من حتی شک کنم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره هست ولی اگه دوست داشتنی هم بوده برای ازدواج نبوده 

مثلا من دوران دانشگاهم خییلی ها از من خوششون میومد ولی فقط خوش اومدن ، قصد جدی نداشتن 

حالا من یه اشنا خانوادگی انقدر عمیق منو نگاه میکرد 

سلام و الوالپرسی گرم و یه شوخی ریزی میکرد 

فکر میکردم دوستم داره ، ازدواج کرد ، انقدر غصه میخورم 

چون من بهش حس پیدا کردم 💔💔

انگار نگاهش از هولی بود ، نگاه من از عشق 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
پس چرا به دیگران داشتن؟😪  اونا الان همشون متاهلن...

خب همون دیگه 

دوحالت داره یا یه آدم بی اعتماد به نفس و ترسوئه

یا اینکه  اونقدرا هم برای آشنایی با شما مصمم نبوده 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
اره هست ولی اگه دوست داشتنی هم بوده برای ازدواج نبوده  مثلا من دوران دانشگاهم خییلی ها از من خ ...

اون فامیلمون که خواهرش بهم گفت، گفت تمام این ۸ سالو بهت فک نی‌کرده، هر روز می‌گفته، نه این دختره معلومه منو دوس نداره. من واقعا باهاش بداخلاقی نمی‌کردم حتی گهگاهی شوخیم میکردیم.. نمی‌دونم چرا اونطوری فک می‌کرده...

و پسر همسایمون، متاسفانه با اینکه متاهله، به مامانش گفته کاشکی عجله نمی‌کردم و شانسمو امتحان می‌کردم واسه این دختر... البته من که دوسش نداشتم. ولی در کل احساس می‌کنم هیچکس احساسشو بهم نمی‌گه. از لحاظ رفتاری خیلی خوس اخلاقم نمی‌دونم ایراد کار کجاس.

در مورد نگاه هایی که گفتی، آره تجربشو دارم. منم فک می‌کردم عاشقانس، ولی تو نگو فقط کنجکاویه@!

خب همون دیگه  دوحالت داره یا یه آدم بی اعتماد به نفس و ترسوئه یا اینکه  اونقدرا هم برای ...

دو موردشون، بعد از ازدواجشون به خانواده هاشون گفتن که کاش عجله نمی‌کردیم... میرفتیم و شانسمونو امتحان می‌کردیم...

احساس می‌کنم، پسرا نسبت به من نا امیدن... انگار مطمئنن که من ردشون می‌کنم... کلا کسی حسشو بهم نمی‌گه. حتی واسه دوستی، فقط از طریق این و اون به گوشم می‌رسه. انگار راه ارتباط با من بستس...

اون فامیلمون که خواهرش بهم گفت، گفت تمام این ۸ سالو بهت فک نی‌کرده، هر روز می‌گفته، نه این دختره معل ...

اره میفهمم 

ولی من چون مجردیم هم داره طولانی میشه دیگه به هرنگاهی بها نمیدم 

فقط برای کسی ارزش قائل میشم ک مستقیم وجدی خونمون بیاد 

یعنی باورت میشه رفتاری ک این پسره ، اشنا خانوادگیمون با من داشت و عین یک عاشق باهام حرف میزد و  نگام کرد ، بعد ازدواجش قلبم چقدر اذیت شد 

البته دیر فهمیدم نگاه و حرفاش جنبه عشق نداره 

ولی بدجور قلبم شکست چون من حسم بهش عشق بود 💔💔

خلاصه بگم پسر و خانواده ای ک مستقیم و جدی چیزی به خانوادت نگفته و تا عقد کردی ، هیچ کس رو باور نکن 

تاکید میکنم تا عقد نکردی ، پسری رو باور نکن 

تازه باید چند سال بلد عقد هم باهاش زندگی کنی تازه بفهمی کیه . 

اره میفهمم  ولی من چون مجردیم هم داره طولانی میشه دیگه به هرنگاهی بها نمیدم  فقط برای کس ...

منم مجردیم طولانیه... ولی منم یاد گرفتم که دیگه نگاه های یه نفرو حمل بر عشق نذارم. کاملا درکت می‌کنم و می‌فهمم چی می‌گی. من این آقایی که عمیق بهم نگاه می‌کرد، باور نمی‌کنی، حتی می‌دیدم از پشت پنجره ی کلاس، داره بهم نگاه می‌کنه که من تو حیاط دانشگاه بودم و به غیر از خودم کسی اونجا نبود. 

می دونست چه روزایی کلاس دارم، و می موند پیش ایستگاه سرویس تو دانشگاه، تا من برسم. بعد که پیاده می‌شدم اونم با همون نگاه ها، آروم آروم کنار من راه می‌رفت تا به کلاس برسیم. حرف نمی‌زدیم ها!!! موقع امتحانا، کیفامونو تحویل می‌دادیم، این آقا قبل از اینکه من کیفمو بخوام، از بین اون همه کیف، رفت کیفمو برداشت و رو به روم گرفت و سرشو انداخت پایین و گفت بفرمایید!! تو بودی باور می‌کردی که اینا همش الکیه؟ ولی الکی بود!

منم مجردیم طولانیه... ولی منم یاد گرفتم که دیگه نگاه های یه نفرو حمل بر عشق نذارم. کاملا درکت می‌کنم ...

اره گلم دقیقا درک میکنم 🌹💔💔

من حسم میگفت اینا خواستگاری من نمیان با اینکه مالی ظاهر در یک سطحیم ولی انقدر تنها بودم دوست داشتم بهش فکر کنم 

خبر ازدواجشو شنیدم قلبم تیکه تیکه شد 💔💔

الان دارن بهترین لحظات با هم سپری میکنن 

دیگه خودمو سپردم خدااا 

فقط برای کسی بمیر برات تب کنه 

هیچ کس هم جدی نگیر 

اره درک میکنم پسرای دانشگاه من هم خییلی برام ادا دراوردن ولی محل بهشون نمیدادم چون حسم میگفت دنبال دوستی ان فقط 

دانشگاه ک اصلا بها نده 

شااااانس خییییلی مهمه 

فقط خدا کنه هدم خوب بیاد سر راه ادم 

اره گلم دقیقا درک میکنم 🌹💔💔 من حسم میگفت اینا خواستگاری من نمیان با اینکه مالی ظاهر در یک سطحیم ...

چند سالته؟ اگه راحتی بگو...

راستشو بخوای من دیگه همه ی باورام به هم ریخته. دیگه محبت هیچکسو باور نمی‌کنم. چون به قول تو بدجور خرد تو ذوقم! اصلا ذوقم کور شد... امیدوارم کارمای کارشونو پس بدن. چرا وقتی هیچ قصدی ندارن، فقط محض کنجکاوی می‌رن پی یکی؟ من که امیدوارم خدا ازشون نگذره. البته خدا از اونی که اون کارو باهام کرد هم نگذشت. و اصلا در شرایط خوبی نیس. دلمم براش نمی‌سوزه.