2733
2734
عنوان

بگم به زن داداشم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتی خونشون فتنه بپا نکن هیچی نگو خودشون زن و سوهرن حلش میکنن شاید داداشت یکاری کرده دلخوره کلا هیچی ...

فتنه چیه مودب حرف بزن.. ما ازون خانواده ها نیستیم که حتی کمتر از گل به عروس بگیم.دوطرفه خوبیم باهم.. متاسفم.. گفتم بگم یا نگم فتنه چیه..متاسفم

2731
فتنه چیه مودب حرف بزن.. ما ازون خانواده ها نیستیم که حتی کمتر از گل به عروس بگیم.دوطرفه خوبیم باهم.. ...

اره عزیزم با همین انتقاد پذیریت و جنبه پایینت معلوم شد از اونا نیستی❤

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
میترسم بگی بعد به داداشت بگه آبجیت دخالت میکنه ولی خب اگه خیلی باهم خوبین و میدونی ک بد برداشت نمیکن ...

خوبیم خیلی.میدونم بخاطر هورموناشه.. میگم یعنی بگم بهش هورمونهات بهم میریزه طبیعیه منم با شوهرم اینجوری بودم. دست خودت نیست.. به داداشم هم میگم جلوش نخور دلش هوس می‌کنه خب.. 

اتفاقا من به داداشم میگم هر چی فلانی میگه بگو‌چشم.جلو‌زن داداشم

کارت اشتباهه

شما نباید کلاااا دخالت کنی نه تو رفتارای زنداداشت نه داداشت البته رفتارایی ک تو حریم خصوصی خودشون هست نه اینکه بیاد جلوت داداشتو ب فحش بکشه تو سکوت کنی

کاملا مشخصه از رفتن شمام ب خونشون ناراضیه این تنها برداشتیه ک میشه از رفتارای زشتش داشت

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

نه نگو دوساعت اونجایی تحمل کن بعدم‌برو .اونا خوب باهم کنار میان تو خوشی و ناخوشی شما با این کار خودتو بده میکنی فقط .من باشم بدم میاد یکی تو رابطم با شوهرم دخالت کنه چ خوبباشیم چ بد 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بنظرم حرفی نزن 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی