2733
2739
عنوان

دوران عقد و درخواست مهریه

4169 بازدید | 201 پست

سلام خانما داداشم تازه ۵ماه عقد کرده دختره مهریه ش ۱۱۴سکه س گزاشته اجرا باباش میگ هم مهریه شو بده هم بیا دخترمو ببر ماام گفتیم مهریه بدیم دیگ نگه اش نمیداریم وضع مالیمون اصلاخوب نیست دختره ام قبلاصیغه بوده به مانگفته کلی ام واسش خرج کردیم گوشی گرفتیم حلقه انگشتر   خیلی اعصابمون خورده چیکارکنیم کسی تجربه ای داره بگه کاربه دادگاه برسه چیکارمیکنن

بزن دل به دریا که دنیا به خسران عقبانیرزد به دوری ز اولاد زهرا نیرزد واین زندگانی جوانی خوشی های امروزبه افسوس فردا نیرزدبسی پادشاهی کنم درگدایی چو باشم گدای گدایان زهرا چه شب هاکه زهرا دعاکرده تا ما همه شیعه گردیم وبی تاب مولا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

اگه بتونی ثابت کنی ک باکره نبوده میتونی عقد رو راحت فسخ کنی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
چ پرروئه

آره گیره کلاه بردار افتادیم این همه خرج کردیم واسش 😔😔😔

بزن دل به دریا که دنیا به خسران عقبانیرزد به دوری ز اولاد زهرا نیرزد واین زندگانی جوانی خوشی های امروزبه افسوس فردا نیرزدبسی پادشاهی کنم درگدایی چو باشم گدای گدایان زهرا چه شب هاکه زهرا دعاکرده تا ما همه شیعه گردیم وبی تاب مولا
2706