2733
2739
عنوان

دوران عقد و درخواست مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 4197 بازدید | 201 پست
یعنی چی صیغه بوده ؟! پنهانی ؟!

قبل از داداشم بایکی دیگ صیغه بوده بعد جداشده ما ام تازه فهمیدیم بهمون نگفته بودن

بزن دل به دریا که دنیا به خسران عقبانیرزد به دوری ز اولاد زهرا نیرزد واین زندگانی جوانی خوشی های امروزبه افسوس فردا نیرزدبسی پادشاهی کنم درگدایی چو باشم گدای گدایان زهرا چه شب هاکه زهرا دعاکرده تا ما همه شیعه گردیم وبی تاب مولا

با وکیل مشورت کن یا تو گوگل بنویسید جواب میاد

نصف مهریه بهش میدم اونم قسطی . چند ماهی یک سکه. اگه بکارت نداره و پنهان کردن مهریه نداره.. تمام هدیه ها که بهش دادین صورت جلسه کنین دادگاه ازش میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برین دادگاه قاضی میگه سالی یه سکه بده اقساطی تا تموم شدن سکه ها هم دختر پیر میشه دادشت میتونه ازد ...

دختره صیغه میشه خب

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2731
قانونیه اگر دختر باشه فقط نصف میش

اره دختره ولی خب نداریم بدیم 

بزن دل به دریا که دنیا به خسران عقبانیرزد به دوری ز اولاد زهرا نیرزد واین زندگانی جوانی خوشی های امروزبه افسوس فردا نیرزدبسی پادشاهی کنم درگدایی چو باشم گدای گدایان زهرا چه شب هاکه زهرا دعاکرده تا ما همه شیعه گردیم وبی تاب مولا
چطور  مگ‌میشه ثابت کرد؟

نمیدونم😑

اگه خودش رابطه نداشته و دختره باکره نباشه میشه دیگه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

تهش مجبور میشه ببخشه

چون داداشتون درخواست اعسار میزنه و قسط بندی میشه

دادگاهای ایرانم قسطاش خیلی کم میزنن چون طرفدار مردن

داداشتونم قسطارو میده و طلاقش نمیده

و میتونه همزمان زن دیگه بگیره

دختره تهش خودش خسته میشه میبخشه

شهیدجمهور💔

عذر خواهی میکنم اما اشتباه نکنم پرداخت مهریه در عقد بسته به دختر بودن همسر هست . اگر زن داداشت هنوز دختر باشه و طلاق میخواد  فقط باید نصف مهریه پرداخت بسه . حالا دقیقش رو از یه وکیل بپرسین مشاور حقوقی بگیرید

2740

داداشت كارمنده؟شغلش دولتيه؟

اگه نه هرچي ب اسمشه ب اسم مامانت يا كس ديگه بكنه كاري نميتونن بكنن قسط بنديم بشه ي جوري ميشه ك بهش فشار نياد

طلاقش بديد اگه از اول شرط ميكرد فرق داشت اين كارش يعني زرنگي

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

از ازدواج قبلیش میتونید استفاده کنید اگه از شما پنهون کرده . 

تو شرع و قانون هست که اگه اینو پنهون کرده باشه عقد باطله .

دوستان خیلی محتاجم به دعا . میشه لطفا دعام کنید و برام یه صلوات بفرستید.
ی چیزی بگم نامردیه ولی ..‌‌‌. برا همین نمیگم 

نه بوگو🤒🤒

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
برین دادگاه قاضی میگه سالی یه سکه بده اقساطی تا تموم شدن سکه ها هم دختر پیر میشه دادشت میتونه ازد ...

دختر نمیتونه؟؟؟؟ چرا

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2706