2733
2734
عنوان

وایتکس باجرمگیرقاطی کردم حالم بدشدبه سرفه کردن افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 25 پست

خودت برو حتما بیمارستان اول 

دوما اون مواد اصلا و ابدا نباید مخلوط میشدن 

سوما مامانت بیاد تو حیاط بشینه ی نفر بره از تو آشپز خونه اب پر کنه داخل قابلمه ای چیزی جلو بینیش رو بپوشونه اب بریزه کامل تا مواد پاک بشه اونم با اب سرد

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
ممنون واقعامرگ جلوچشمم اومد...الان درسرویس بستم وهواکش روشن اماسرویس چطوربشورم؟مامانم تنگی نفس داره ...

شیر بخور یکم ک بهتر شدی . با روسری دهنتو ببند و سریع آب بگیر و تو دستشویی بشور بیا بیرون

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فن روروشن کن

ودروپنجره هاروبازکن

بعد۲ساعت بروبشور

فقط ماسک بزن

بجزخودت کسی هم خونه باشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731

الان گاز تولید شده 

همه پنجره ها رو باز کن 

دستمال ببند دور دهنت 

زود پنجره سرویس هم باز کن 

اب سرد باز کن بشور بره. 

اخه این چه کاریه کردی بچه هم میدونه که نباید قاطی کنه اه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
خدارو شکر از وقتی اومدیم سایت نیاز به لیزر و این حرفا نداریم

😂😂😂🤷🏻‍♀️

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

اول رفتم شستم تمام درهااباز...خیره سرم خواستم مامانم خوشحال کنم ...منتظرم شیرسردبشه بخورم...تاالان سرفه ...وگلوم سوزش داره بوی جرمگیرووایتکس هنوزتوحلقمه...فکرکردم چندتارونمیشه قاطی کرد...دیگه دوتاموادگفتم لابدمیشه

انسان تازمان مرگ می اموزدورشدمیکند