2733
2734

چرا سقط؟

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زایمان خود فشار قبر بود وحشتناااااک هرگز هرگز هرگز به کسی پیشنهاد زایمان طبیعی رو نمیدم ،،الکیه ک میگن همین که بچه پرید بیرون خوب میشی ،،درد بخیه هاش تا یکماهم بیشتر اذیت میکنه 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2740
زایمان خود فشار قبر بود وحشتناااااک هرگز هرگز هرگز به کسی پیشنهاد زایمان طبیعی رو نمیدم ،،الکیه ک می ...

خب الان که سزارین رو کلا ممنوع کردن مگر در مواقع اضطراری چیکار کنیم؟😢 میگن دیگ خصوصیم قبول نمیکنن 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
زایمان خود فشار قبر بود وحشتناااااک هرگز هرگز هرگز به کسی پیشنهاد زایمان طبیعی رو نمیدم ،،الکیه ک می ...

فقط نیم ساعت بخیه هام طول کشید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واسه من عالی بود .حتمابپرس اون قرصاواسه چی بوده 

اگه جفت مونده،احتمالش هستن که خودشون کنده باشن که اصلاخوب نیست وحتمابه دکترت بگو 

جفت بایدخودش جداشه وبیاد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706