2752
2734
عنوان

از زندگی تو تهران خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 60 پست
لطفا بگو چی تهرانو دوست داری واقعا برام جالبه بدونم شاید چیزی باشه که تابحال بهش توجه نکرده باشم

یکم که فاصله بگیری دلت برای همه چیزای بد و خوب تهران تنگ میشه 

برای همین شلوغی ،زندگی شبانه روزی .... فاصله آدمها ،کنجکاو نبودن ها و حریم شخصی ..... 

زندگی توی جای کوچیک از دور قشنگه..... با اخلاق آدمهای بومی و فرهنگشون کنار اومدن سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهایی ک از اول تو تهران بودیم

قدرش و نمیدونیم انصافا

درسته شلوغه الودس و...

ولی خیلیا هم دوست دارن بیان اینجا زندگی کنن

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
من خودم تهدانی ام و تهران زندگی میکردم اما چند ساله اومدم شمال. مازندران. مرکز استانش .ساری. اصلا ق ...

خب تهران چون بزرگه طبیعیه که از این دست امکانات زیاد داشته باشه اما منظور من اینه که اصلا حال خوب کن نیست من هر وقت میرم شمال شارژ میشم و سرحالم تو تهران همش افسردم جاهای کوچیک و سبز حال منو خوب میکنه نه جاهای بزرگ و شلوغ.تو شلوغی و بزرگی تهران تهوع بهم دست میده ازش متنفرم

توی سکوت برنده شو💚...بذار همه فکر کنن داری می بازی

من شهرو بیشتر دوس دارم حس امنیت دارم . جایی ک دور از شهر باشه صدا هیاهو و بوق ماشین نیاد دلم میترکه .برم تفریح کوه و باغ حالم بد میشه .الان مینویسم حالم گرفتع میشه حتی .هر کی یه مدله دیگع . من کنار خونم اتوبانه تابستون ک میشه  شبا پنجره رو باز میذارم با صدای ماشینا خواب میرم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706