2752
2734
عنوان

بنظرتون کارخوبی کردم؟

215 بازدید | 12 پست

با یکی از فامیلامون یه مدتی باهم بودیم. از این قضیه ۹ ماه میگذره.

گفت حتمااا میام خواستگاریت حتی خانوادشم گفتن ولی خانوادم اطلاعی ندارن.

خیلیی عاشقم بود و بهم ابراز علاقه میکرد. ولی مطمعن نیستم شایدم فقط حرف باشه و دروغ بگه.

ولی همش از اون حرفا میزنه دیگه خودتون بفهمید لازم نیس واضح بگم. حرفاش شده فقط اونا. یعنی بدجور از اون حرفا میزنه ب طوری ک نه خجالت سرش میشه نه چیزی. بخصوص شبا... خیلیم واضح میگه

منم ک ازش متنفر شدم و ولش کردم ولی اون خیلیی سعی کرد منو برگردونه خیلی تلاششو کرد ولی من اون موقع هیچ حسی بهش نداشتم

بعضی وقتا میگم خوب کاری کردم ک ترکش کردم ولی بعضی وقتا خیلییی پشیمون میشم خیلی. ب طوری ک دیوونه میشم اگه با کسی ببینمش ولی بعضی وقتام عین خیالمم نیس.

همیشه با خودم میگم اگه واقعا دوستم داشت از اون حرفا نمیزد.

اینم بگم ک من فقط دوسش داشتم و ازش خوشم میومد وگرنه عاشقش نبودم چون یکی دیگه تو دلم بود🥲💔

چندبارم تو روبیکا بهم درخواست داد قبولش نکردم و این ۹ ماهه ک باش حرف نزدم ک الان یادش افتادم گفتم ازتون مشاوره بگیرم ک واقعا بفهمم ک کار خوبی کردم

بنظرتون خوب کاری کردم؟

اره،اینکه قبل ازدواج ازاین حرفابزنه مشخص میکنه هدفشو

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂

چند سالته

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین کار و کردی، اگه میخواستت مثل آدم میومد خواستگاری نکه کل حرفاش اون باشه 

قرارمون این بود ک درسمو تموم کنم اونم سربازیشو تموم کنه بعد بیاد خواستگاریم

ولی از همون هفته اول ک باهاش بودم شروع کردن ب اونطوری حرف زدن

قرارمون این بود ک درسمو تموم کنم اونم سربازیشو تموم کنه بعد بیاد خواستگاریم ولی از همون هفته اول ک ...

چند سالتونه ؟؟

پسری ک واقعا عاشقته دم به دقیقه راجبع این مسائل حرف نمیزنه نمیگم کلا حرف نمیزنه ولی خب نه انقدر 

چند سالتونه ؟؟ پسری ک واقعا عاشقته دم به دقیقه راجبع این مسائل حرف نمیزنه نمیگم کلا حرف نمیزنه ولی ...

ولی اون خیلی بدجور بود حرفاش واقعا بدم اومد ازش..

امسال میرم دبیرستان