2733
2734
عنوان

هیچ وقت هیچ مردی تو زندگیم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 117 پست
من دیگه کسی بگه دوست دارم تو دلم بهش میخندم بعد در کمال ناباوری میبینی روز به روز بیشتر بهت محبت میک ...

اره دقیقا انگار ببخشید بشون برینی بیشتر میان لیاقتشون همینه انگار ادم دودوزه باز دیدیم ملومه ادم نمیتونه اعتماد کنه اگ یه مرد خوب دیده بودیم تو زندگیمون باز برامون باورپذیر تر بود من ک هرچی برام پیش میاد همش میگم تقصیر خانوادمه همش از چش اونا میبینم چون اگ کم نمیزاشتن الان وضعم این نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا انگار ببخشید بشون برینی بیشتر میان لیاقتشون همینه انگار ادم دودوزه باز دیدیم ملومه ادم نمی ...

اره به خدا من که ۳۰ تا کلاس ناز و ناز بودنم برم ناز نمیشم از بچگی یاد نگرفتم ناز کنم و ملوس باشم هرچی گفتم زدن تو دهنم گفتن خفه شو 

حالا به جای این روزا که تنها بودی طرفتو پیدا کردی قدرشو بدون من همین جوری ۳ سال پای یه پسر موندم هیچ ...

خوب هرکسی و هرچیزی زمان خودشو داره . خانواده جایه خودت . دوست جایه خودت البته این نظرشخصیه منه .

منم تا الان راحت بودم و اگه قرار باشی با کسی دوست بشم همه چیز هود به خود درسته میشه . درضمن من خیلی کمرو و خجالتی هستم و نمیتونم برم جلو به دختری بگم بیا این شمارم یا باهم دوستشسم و ..... سختمه تو شخصست من نیست و نبوده این حرکتها واسه همینم تا الان کسی خیلی ساله دختری نبوده که باهاش دوستشم .

انشاالله از خدا هرچی میخوای بهت به بهترین صورت ممکنه برسونه و بهش برسی عزیزدل

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2731
اره به خدا من که ۳۰ تا کلاس ناز و ناز بودنم برم ناز نمیشم از بچگی یاد نگرفتم ناز کنم و ملوس باشم هرچ ...

اره دقیقا منم بخوامم این کارارو کنم حس میکنم بم نمیاد میگم منو چ ب این چیزا و اصن اعتماد ب نفسشم ندارم حتی اگ صد نفرم ازم تعریف کنن حس میکنم دارن دستم میندازم یه حس اطمینان نداشتن همیشه توم هست 

مسابقه محله🤣🤣🤣🤣🤣

دیگه دیگ یادش بخیر . من هنوزم عاشقشم مسابقه محله و بیگ مسعود 😂😁🤣🤣😁🤣 و عاشق هله هوله و کارتون دیدن . ببین من کی‌ام دیگه 😂😁🤣🤣

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .

از همه ممنونم که امشب حرفای منو گوش کردین از این سایتم ممنونم من هیچ وقت گریه نمیکنم شاید سالی یکبار همیشه میخندم و شلوغم ممنون که پای حرفای من نشستین دلم گرفته بود 

2740
با این روحیه که داری تو ۳۴ سالگی از من جوون تری

اصلاً من چیز عجیبی هستم

وز انسانیت به موجودیت رسیدم 😂😁🤣🤣🤣 

موجود عجیبی هستم ناشناخته و شدیداً کمیاب 😂😁🤣🤣🤣

خوب هرکسی و هرچیزی زمان خودشو داره . خانواده جایه خودت . دوست جایه خودت البته این نظرشخصیه منه . من ...

یعنی عاشق هیشکی نشدی؟ ولی این بار عاشق شدی برو بهش بگو یعنی چی روم نمیشه ۱۰ بار بهت میگن نه یه بارم میگن بله همون یدونه بله مهمه دخترا از پسرای پررو و جسور خوششون میاد خجالتم میکشی به روت نیار 

یعنی عاشق هیشکی نشدی؟ ولی این بار عاشق شدی برو بهش بگو یعنی چی روم نمیشه ۱۰ بار بهت میگن نه یه بارم ...

عاشق شدم ولی .... بگذریم . من نمیرم جلو بگم بکشمم بخوام رودر رو کسی بگم ازت خوشم اومده و شماره بده و این چیزارو نمیگم . شاید فکر کنید پپه هستم یا اومول ولی تو کتم نمیرم و نمیتونم . خودم خیلی نترسم و جسور ولی خوب کسی که بخواد خودش میاد و میگه اگرم نگه که هیچ تا الان نشده بعداز اینم نشه . مهم اینه که هرکسی بامن معاشرت داشته باشع حتی چندثانیه تلاش میکنم شاد باشه خاطره خوبی براش باشم همین .هرکسی یطوریه دیگه منم آدم بودم خدا اینطوریم کرد 😔😔😔😁😁😢😢😢

یعنی عاشق هیشکی نشدی؟ ولی این بار عاشق شدی برو بهش بگو یعنی چی روم نمیشه ۱۰ بار بهت میگن نه یه بارم ...

ولی درکل ترجیح میدم یه ترسو باشم که با یکنفر باشم و دوستیه خوب و پایدار داشته باشیم .

تا اینکه یه جسور باشم که دلش مثل گاراژباشه هرکی بیاد توش یه دور بزنه و بره . 

البته این نظر شخصیه منه

2706