2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 411519 بازدید | 32735 پست
آره ، داره دفع میشه 

عزیزم حتما صلاحت نبوده ایشالا بزودی جاش پر شه🙏🏻

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم😔 بسپار بخدا تا دلت آروم بشه میدونم الان قطعا حالت خوب نیست❤️

فداتشم گلی♥️💖 غروب بی بی چک میخرم مطمین نیستم از دفع شدنش

اگه باشه صد در صد مثبت میشه باز

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔

بچه ها امروز رفتم آنومالی همه چیز خوب بود خداروشکر

جفتم بالا رفته سرویکسمم بیشتر شده

بچم بریچ بود😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2731
سلام من اومدم با خبر بارداریم  روز ۱۶ بعد از تزریق آمپول hcg  عدد بتا:۶۴.۱

سلام عزیزمممم.. خوش اومدی ♥️

به به مبارررررکه.. به سلامتی بغلش بگیری 🤩✨

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
بعد دوروز تاخیر پری الان اومد😔

☹️ ایشالله خیلی زود مثبت شی و دیگه رنگ پریود نبینی!

ولی وقتی آدم منفیه همین که میاد خودش یه نعمته تاخیر خیلی بد و اعصاب خردکنه 😭

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
بچه ها امروز رفتم آنومالی همه چیز خوب بود خداروشکر جفتم بالا رفته سرویکسمم بیشتر شده بچم بریچ ...

ای جوون😍😍 

بسلامتی انشالله 

دیگه قطعی پسر!؟

جشن تعیین جنسیت میگیری؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
اره فقط شبی ۱ دونه شیاف،تا الان لک بینی نداشتم ولی خب فک کنم ۳ماهه سوم جفت پایین خطرناک تر باشه😮‍💨 ...

سلام عزیزم یه سوال چرا کلا فرنگی استفاده نمیکنی اونکه بیشتر فشار بهت میاد و بیشتر باید بشینی 

دلیل خاصی داره!؟ 

اخه من کلا دستشویی فرنگی میرم نکنه اشتباهه😬 

اخه دیسک کمرم دارم اصلا ایرانی نمیتونم.

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
2740
توروخدایکی جواب بده حالم خیلی بده😭

من تهرانم عزیزم اطلاع ندارم برو تاپیک‌های سونو مشهد رو بخون، یا از دکترت بپرس جای مطمئنی رو بهت معرفی کنه

داره سقط میشه💔

شاید هماتومی چیزیه.. است احت کن ببین چی میشه ☹️

شاید بهتر شدی بری سونو و سالم باشه و دکتر بهت شیاف بده

بچه ها امروز رفتم آنومالی همه چیز خوب بود خداروشکر جفتم بالا رفته سرویکسمم بیشتر شده بچم بریچ ...

خداروشکر عزیزم ♥️ ایشالله تا اخرش همه چی عالی باشه

تا آخرش برسی کلی میچرخه.. ولی اگه همینجوری بمونه برای سز اجباری کاندید میشی و بیمه قبول میکنه! 

ای جوون😍😍  بسلامتی انشالله  دیگه قطعی پسر!؟ جشن تعیین جنسیت میگیری؟

اره پسره شومبولشو بازم دیدیم هرچند استرس داشتم تغییر کنه از بس تاپیک دیدم که تو انومالی برعکس شده دکترم یکم سربه سرم گذاشت که دختره😅

جشن که نه بخوام مهمونی بدم حوصله اینکارارو ندارم ولی شاید خرداد بریم شمال با خواهر شوهرم اینا

احتمالا اونجا کیکو دود رنگی بگیرم یه کلیپ درست کنم تو جنگلی لب دریایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید هماتومی چیزیه.. است احت کن ببین چی میشه ☹️ شاید بهتر شدی بری سونو و سالم باشه و دکتر بهت شیاف ...

هنوز ۳ هفتشه دکتر گفت تا بتا به ۱۵۰۰ نرسه سونو چیزی رو نمیتونه نشون بده

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
سلام عزیزمممم.. خوش اومدی ♥️ به به مبارررررکه.. به سلامتی بغلش بگیری 🤩✨

مرسی گلی💖 فعلا ک از بودنش مطمئن نیستم 

خداروشکر عزیزم ♥️ ایشالله تا اخرش همه چی عالی باشه تا آخرش برسی کلی میچرخه.. ولی اگه همینجوری بمونه ...

قربونت مرسی عزیزم

والا بیمه ی ما اینجوریه که اگه دکتر و بیمارستانت طرف قرارداد باشه کلا هزینه رو پرداخت میکنه حالا باز اگه ببینم به سز گیر میدن به دکتر میگم نامه بزنه که اجباریه بیمه قبول کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706