2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 421701 بازدید | 33298 پست
چقد انرژي مثبت داري تو هر كلمه😍😍😍😍 حالم خيلي بهتر شددد  اره خود استرسم بدترين چيزيه چه خ ...

آره واقعا بعضی دکترا خیلی پولکی هستن، واسه همین هروقت شک کردی به روش درمان یا موضوع مهمی بود باید پیش دکترای دیگه‌ای هم بری، برو مام ایشالله اونا خوب باشن و روش آسونی پیش پات بزارن، حتی اگه گفتن آی‌وی‌اف بازم ناامید نشو بسپر بهشون خیلیا سریع جواب گرفتن، الان علم تو زمینه ناباروری خیلی پیشرفت کرده فقط صبوری میخواد.. امید به خدا به خیر و خوشی پیش بره برات ♥️✨

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خودمم میخوام برم عکس رنگی این ماه . کسی انجام داده راهنماییم کنه؟

من ابن سينا انجام دادم با بيهوشي چون ميترسيدم ولي خيليا بودن بدون بيهوشي براشون راحت بود

با بيهوشي هم كلا يه ربع هم نشد فقط بعدش احساس گيجي تا چندساعت هست ولي خيلي اونجوري كه فك ميكني چيز ترسناكي نيست

سلام خانوما خوبید . من میخوام برم پیش دکترم واسه شوهرم بگم چ آزمایش هایی بنویسه سونویی هم لازمه انجا ...

اگه همسرت بره اورولوژی خیلی بهتره، هم معاینه میشه هم چکاپ مینویسن، دکتر بعد از معاینه حضوری برای همسر من آزمایش کامل (خون، هورمون، ادرار، و اسپرم)، سونو بیضه و شکم نوشت.

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
من ابن سينا انجام دادم با بيهوشي چون ميترسيدم ولي خيليا بودن بدون بيهوشي براشون راحت بود با بيهوشي ...

من میخوام با بی حسی انجام بدم . شما جواب گرفتین بعد از عکس رنگی؟

هر چیز ک در جستن آنی ،آنی
اگه همسرت بره اورولوژی خیلی بهتره، هم معاینه میشه هم چکاپ مینویسن، دکتر بعد از معاینه حضوری برای همس ...

همسرم هنوز هیچ دکتری نرفته و هیچ گونه ازمایش و چکابی نداده میخوام این ماه هم خودم هم شوهرم تمام ازمایش ها چکاب های لازم رو بدیم 

اگه همسرت بره اورولوژی خیلی بهتره، هم معاینه میشه هم چکاپ مینویسن، دکتر بعد از معاینه حضوری برای همس ...

خودم ب جز عکس رنگی چ ازمایش هایی بگم برام بنویسه ؟