2752
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 417761 بازدید | 33059 پست
مال من تا۱۸هفته ک رفتم انومالی پایین بود،از هفته۲۰لک بینی پیدا کردم...شیاف هم میزارم الان دوباره لک ...

فقط شیاف داری؟ دکتر من اگه هفته بالا جفت پایین باشه امپولم میده.استراحت مطلقی؟ زیر پاهاتون دو تا متکا بذارین من هم سرویکسم اینجوری زیاد شد هم جفتم رفت بالا

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سونو دکتر شاکریو زنگ زدم نسخمو خوندم گفت ۱۷۰۰

اخه من چون از اول بارداری اینجا رفتم گفتم انومالی هم برم پیش خودش اکوی قلبم خودش انجام میده.وگرنه قیمتش نسبتا از جاهای دیگه بالاتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره الی جون خیلی گرون شده.اشکالی نداره عزیزم دیگه به گذشته فکر نکن ایشالا این سری سالم بغلش میگیری😍 ...

مرسی عزیزم ♥️ اره ایشالله برای همه سلامتی باشه و سلامت بغل بگیریم ✨ این پولا میاد و میره

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
فقط شیاف داری؟ دکتر من اگه هفته بالا جفت پایین باشه امپولم میده.استراحت مطلقی؟ زیر پاهاتون دو تا متک ...

اره فقط شبی ۱ دونه شیاف،تا الان لک بینی نداشتم ولی خب فک کنم ۳ماهه سوم جفت پایین خطرناک تر باشه😮‍💨...

ن ظرف میشورم ن آشپزی میکنم ن از خونه بیرون میرم ن مهمونی ن خرید فقط دکتر ب دکتر میرم بیرون...فقط هرزگاهی تو خونه قدم میزنم ب اندازه۵دقیقه اونم میگم خونم لخته نشه ی وقت،هرزگاهی هم میشینم تکیه میدم قران اینا میخونم

دسشویی هم فرنگی میرم فقط بره دسشویی بزرگ ایرانی میرم.

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
2731
فقط شیاف داری؟ دکتر من اگه هفته بالا جفت پایین باشه امپولم میده.استراحت مطلقی؟ زیر پاهاتون دو تا متک ...

اخع کلا ب پهلو میخوابم،اونجوری هم میشه بزارم؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀

سلام خانوما ، ایشالا همتون ب سلامتی نی نی هاتون رو بغل کنید 🤩 ایشالا هر کی هم نی نی میخواد خدا دامنشو سبز کنه ، منکه خیلی نا امید شدم هر کار میکنم حال روحیم بهتر نمیشه برام خیلی دعا کنید مامان خانوما

هر چیز ک در جستن آنی ،آنی
اره فقط شبی ۱ دونه شیاف،تا الان لک بینی نداشتم ولی خب فک کنم ۳ماهه سوم جفت پایین خطرناک تر باشه😮‍💨 ...

اره همینجوری خوبه

هفته تون هم بالاس دیگه تا الان باید بالا بره جفت.دکترتون چی میگه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخع کلا ب پهلو میخوابم،اونجوری هم میشه بزارم؟؟

اگه اذیت نیستی بذار من طاق باز میخوابم میذارم ولی به پهلو هم بشم پامو رو بالش میذارم باز تو طول روز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همینجوری خوبه هفته تون هم بالاس دیگه تا الان باید بالا بره جفت.دکترتون چی میگه؟ 

دکارم میگ تا۲۴هفته فرصت بالا رفتن هس،حتی تو بعضی موارد ۲۸هفته هم میره بالا،ولی اگ نره بالا ۳ماهه سوم یکم خطرناکه چون بچه سنگین میشه و فشار میار🥲توروخدا برام دعا کنین برع بالا.چون تو اینترنت ک میچرخم میگن اگ جفت پایین بمونه خدایی نکرده احتمال چسبندگی جفت ب رحم هس...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
اگه اذیت نیستی بذار من طاق باز میخوابم میذارم ولی به پهلو هم بشم پامو رو بالش میذارم باز تو طول روز

اصلا ب هیچ وجه از۱۹هفته نمیتونی طاق باز بخوابی انقد ک ب کمر و رحمت فشار میاد...من اوایل فک میکردم بخاطر بندناف میگن ولی الان میبینم اصلا نمیشه طاق باز خوابید.انگار رحمت میخواد دربیاد از جاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
دکارم میگ تا۲۴هفته فرصت بالا رفتن هس،حتی تو بعضی موارد ۲۸هفته هم میره بالا،ولی اگ نره بالا ۳ماهه سوم ...

من هرکیو دیدم با استراحت جفتش رفته بالا نگران نباش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا ب هیچ وجه از۱۹هفته نمیتونی طاق باز بخوابی انقد ک ب کمر و رحمت فشار میاد...من اوایل فک میکردم بخ ...

اره من الان ۱۶ هفتم بیشتر تو طول روز طاق باز دراز میکشم که پاهامو رو بالش بذارم ولی شبا دیگه به پهلو میخوابم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام من اومدم با خبر بارداریم 

روز ۱۶ بعد از تزریق آمپول hcg 

عدد بتا:۶۴.۱

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 برای خونه دار شدنم نفری یدونه صلوات بفرستید لطفا🫀🫂
سلام من اومدم با خبر بارداریم  روز ۱۶ بعد از تزریق آمپول hcg  عدد بتا:۶۴.۱

سلام عزیزم بسلامتی مبارک باشه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️