2733
2734
عنوان

هیچ وقت هیچ مردی تو زندگیم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 117 پست
به حرفات فک کردم شایدم واقعا به خاطر همینه ازم انتقاد میکنن 

وقتی یکیو نتونن ازش سواستفاده کنن ، معمولا باید ضعیفش کنن ، آدمی که ضعیفه و از داخل خورد شده خیلی راحت میشه بهش نفوذ کرد ، پس دیونه حال دلتو واسه این چیزا خراب نکن ، هر کسی‌درک نکردت نگو من بدم ، هر کسی نتونست باهات مچ بشه نگو من یه مشکلی دارم ، مشکل اوناست که نتونستن‌با دل یه دختر ارتباط درست بگیرن و بخوانش نه تو

.پایان
خواهش میکنم اینو جدی گفتم  من خودم ازاخلاق  خانم هایی که بشدت تحت تاثیر قرار میگرند و اشک ...

ولی به خانومت توجه کن حیفه خانوما اگر محبت ببینن چند برابر پس میدن اون محبتو. من این قدر محبت ندیدم کلا دیگه برام عادیه پسرا تعجب میکنن از این که زیاد پا پیچشون نمیشم نمیدونن من اصلا دیگه انتظاری ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد اذیتم کردن از یه ادمایی ضربه خوردم که نمیتونم به خودم بیام

چرا نمی تونی به خودت بیای مگه چی‌کم داری ؟ اینو بفهم درد اگه نکشتت قوی ترت می کنه ، مطمئنم با اون دختر اولی که خیلی ضربه می خورد و دلشو هر کس و ناکسی می تونست به بازی بگیره فرق کردی و الان خیلی قوی تر شدی . یه مقدار با خودت تنها باش و فک کن تا خودتو پیدا کنی اگه گم کردی .وقتی پیدا کنی خیلی با حال جدیدت حال می کنی اینو قول میدم بهت

.پایان
از همه ممنونم که امشب حرفای منو گوش کردین از این سایتم ممنونم من هیچ وقت گریه نمیکنم شاید سالی یکبار ...

عزیزم هیچ وقت پسرا رو تحویل نگیر همیشه بزن تو پرشون ببین چطوری بعدش سراغت میان هر چقدر ب جنس مخالف محبت کنی ازت دور میشن کتاب زنان زیرک 1 و 2 رو بخون خیلی کمکت مبکنه شما هم دختری دخترا هم روحیه لطیف دارن مثل الان که اوندی اعتراف کردی نگران نباش این احساسات هیچ وقت از بین نمی رن ایشالله بهترین ها برات رقم بخوره 😙😘😚😗

2731
ولی به خانومت توجه کن حیفه خانوما اگر محبت ببینن چند برابر پس میدن اون محبتو. من این قدر محبت ندیدم ...

منن نگفتم محبت نمیکنم.......!

بله خب 

اصلا پسر این چیزا چیه ؟

ان شاالله ازدواج موفقی داشته باشید -دوست پسر اینچیزا عیب ...

بدرود                                      
گفتنش راحته خیلیییی کم اوردم خیلی زندگی نمونده برام چی بگم اخه 

کسی داره این‌حرفا رو بهت می زنه که دلش اینقد درد کشیده که به حد تصوراتتم نمی رسه .بزار تاپیک‌هاتو نگاکنم یه لحظه

.پایان
کسی داره این‌حرفا رو بهت می زنه که دلش اینقد درد کشیده که به حد تصوراتتم نمی رسه .بزار تاپیک‌هاتو نگ ...

من زیاد حالتامو بروز نمیدم🙂مخصوصا تو مجازی

یه روزی دلت واسم تنگ میشه 🥀
2738
اره علاقه دارم به خوندن

اگه دوس داشتی اینا رو مطالعه کن

((آدم های سمی از لیلیان گیلاس ترجمه مینا فتحی))

((هنر شفاف اندیشیدن از رولف دویلی ترجمه عادل فردوسی پور و بهزاد توکلی و علی شهروز ))

.پایان