2737
2739
عنوان

رفتارم تو دانشگاه زشت بود؟؟؟

424 بازدید | 23 پست

بعد اینک کنفرانس دادم دستامو کردم تو جیب شلوارم ک استاد سوال بپرسه ازم

بچه ها گفتن خیلی حرکت زشتی بود و لات گونه بود و فلان

زشت بود واقعا؟

کت شلوار تنم بود

نه

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...! ️ 🦋🌈      خدا ما رو عمیقا دوست داره از هر عمیقی عمیق تر❤️...                        یه تاج معمولا سنگینه 👑 پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای! ️ ✌😁💙😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله معمولا این حرکت مخصوصا در یک محیط رسمی خلاف آدابه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2742
2738

زشت؟😐

وا نه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

نه عزیزم زشت نبود 

بقیه هم مرض دارن مگه که رفتار شما رو تحلیل میکن؟😑

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2706