2733
2734

ادرس خودمون رفرستادم اما امروز کدرهگیری رو زدم برای ی شهر دیگه تحویل دادن الان چجوری باهاشون تماس بگیرم ک مرسوله رو اشتباه فرستادین بااین ادرس دقیق رومن دادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زنگ بزن پشتیبانی ، ولی هنوز تحویل ندادن چون تحویل دهنده باید کد وارد سیستم کنه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

دی جی کالا مگر کد رهگیری میده؟!

با پست ک نمیفرستن خودشون پیک دارن

بعدشم لحظه ای ک میاد تحویل بده یه کد برات میاد ک میخونی از روش

امکان نداره به یکی دیگ تحویل بدن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
شهر دیگه مگ ادرس دقیق شما رو داره؟ یا مگ‌ه تحویل گیرنده کد داشته؟ اگر زده تحویل شد تماس بگیر و بگو ...

عزیزم من ادرس خودمون رو نوشتم تازه دیدم ب پست شهر دیگه ایی تحویل دادن چطور تماس بگیرم شماره تلفن نزاشتن

از طرف کد می خوان چطوری تحویل دادن؟ 

نمیدونم نوشتن تحویل مرسوله ب پست همون شهر اشتباهی ک فرستادن الان من باید ب پست همون شهر زنگ بزنم یا برم تو دی جی کالا

نمیدونم نوشتن تحویل مرسوله ب پست همون شهر اشتباهی ک فرستادن الان من باید ب پست همون شهر زنگ بزنم یا ...

زنگ بزن پشتیبانی بگو ، ولی مرسوله رو فقط تحویل پست اونجا دادن ، تحویل کسی ندادن! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
نه نوشتن تحویل مرسوله ب پست همون شهر ک اشتباه فرستاده شده یعنی من باید منتظر بمونم ک ببینن گیرنده ش ...

روز تحویل ات کی هست؟ گذشته؟

اگر هنوز نرسیده ک هیچی صبر کن

اگر زمان‌تحویل ات گذشته تماس بگیر