2752
2734

طبیعی یه دختر دارم   آی وی اف کردم برا تعیین جنسیت  و نگرفت   دوباره طبیعی دختر شد   البته پلی کیستیکم و یه سالی طول میکشه تا باردار بشم  حالا گفتم به شوهرم واقعا نمیکشم و میترسمم که کیستی چیزی بگیرم  بالاخره داروهای تهاجمیه  ولی میگه بیا باز امتحان کنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر بچه بعدی می‌خوای، راهی بجز آی وی اف رو امتحان نکن

اگرم نمیخوای که هیچی

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
میترسم کیست و فیبروم پیدا کنم 

من تا حالا ای وی اف نکردم ولی کیست سینه دارم :/

البته دکتر گفتش که عادیه و همه دارن و دارو هم حتی نداد گفت کاملا خوش خیمه هیچی نمیشه و فلان

حالا نمیدونم درسته حرفش یا نه

واقعا دوتا کافیه راضیش کن همین دوتا رو بزرگ کنیم مثل دسته گل این ۱۰۰ میلیونم یه مسافرت خوب و خاطره انگیز برید بقول اون دوستمون نریزید تو جیب دکترا بعدم میگین کلی عوارض داره