2737
2734
عنوان

هیچ وقت هیچ مردی تو زندگیم نبود

1042 بازدید | 117 پست

سلام من هیچ وقت تو زندگیم مردی رو نداشتم که حامیم باشه و پشتم باشه نه پدر نه برادر الانم که ۲۸ سالمه بازم پسری که یکم بهم اهمیت بده تو زندگیم نیس گرچه من خواسته های خیلی کمی دارم ولی حتی میبینم به همونا هم توجهی نمیشه خوش به حال اونایی که از بچگی پدرای مهربون داشتن من اصلا نمیتونم برای هیچ مردی ناز کنم چون از بچگی میزدن توی سرم احساساتم سرکوب میشد همیشه قوی ام گریه نمیتونم بکنم هرموقع گریه کردم مسخرم کردن یا بیشتر سرم داد زدن 

آدم هرچقدم قوی و مستقل باشه حس نبود یه جنس مخالف توی زندگی اذیتش میکنه

درکت میکنم

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این چه حرفیه بانو

خوب منم اینطوری هستم تقریباً ولی قرار نیست هرکسی هرچی دلش خواست بگه و بزنه تو سرت 

قوی باشید لطفاً میدونم سخته درکتون مسکنم وای دره دروازه رو میشه بست دره دهنه مردم رو نه مخصوصاً زخم زبون

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2738
آدم هرچقدم قوی و مستقل باشه حس نبود یه جنس مخالف توی زندگی اذیتش میکنه درکت میکنم

خیلی پسرا میان سمتم ولی بعدش میرن چون حس زن بودنو ندارم متاسفانه بیش از حد قوی ام بیش از حد ضد ضربه 

خیلی پسرا میان سمتم ولی بعدش میرن چون حس زن بودنو ندارم متاسفانه بیش از حد قوی ام بیش از حد ضد ضربه& ...

سعی کن اون حس زن بودن رو بدست بیاری لطافت وجود و رفتارت 

پیش روانشناس برو

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
بهتر این مردا همشون بچن باید بشینی بزرگشون کنی

دقیقاً به نکته درستی اشاره کردید نمونش خوده من .

من کودک درونی هستم که فقط قدکشیدم بلند شدم و اگرنه شیطون و بازیگوش و البته بگو بخند و شوخ شدیددد 😂😁🤣🤣🤣

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
این چه حرفیه بانو خوب منم اینطوری هستم تقریباً ولی قرار نیست هرکسی هرچی دلش خواست بگه و بزنه تو سرت ...

منظورم اینه که تو بچگی باهام این طور رفتار میکردن خیلی خشن و سرد الان نمیتونم برای یه پسر ناز باشم 

2706