2737
2734
عنوان

هیچ وقت هیچ مردی تو زندگیم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا یه جوری میگه انگار گرفتنش به زور میگن تورو خدا بیا ازدواج کن 🤣🤣🤣🤣

نه من نمیگیرممممم تروخدا نه ها 😂😁🤣🤣🤣

مثل عروسیهایه قدیم گشون کشون میاوردن وسط 😂😁🤣🤣

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2728
خیلی پسرا میان سمتم ولی بعدش میرن چون حس زن بودنو ندارم متاسفانه بیش از حد قوی ام بیش از حد ضد ضربه& ...

من یه پسرم و اینو می دونم تو مث یه فرشته می مونی ، مث یه انسان همه چی تموم فقط افسرده شدی و دلت گرفته ، اگه آدم مناسبت سر راهت نباشه همه تخریبت میکنن  و بهونه میگیرن تا ازت سر تر باشن پس اگه پسری چرت و پرت گفت مطمئن باش تو عالی هستی فقط نتونستن ازت سواستفاده کنن ، بعضی کثافتای این جامعه بلانسبت تو تا یکی رو نمی تونن ازش سواستفادع کنن حتی اگه بهترین ادمم باشه تخریبش می کنن فقط حرفامو سوتفاهم برداشت نکن لطفا

.پایان
2738
مرسی داداش گلم😌

خواهش میکنم اینو جدی گفتم 

من خودم ازاخلاق  خانم هایی که بشدت تحت تاثیر قرار میگرند و اشکشون دم مشکشون هست بیزارم ....

متاسفانه من هیچوقت هیچوقت نمیتونم با همسرم صحبت کنم و بهش انتقاد کنم یا بر خلاف نظرش چیزی بگم یا گریه میکنه یا میره تو قیافه .......

شما فکرنکنید این خصلت شما بد هست

بلکه خیلی ام خوبه - و این باعث میشه همسرتون یا افراد اطرافتون از شما سو استفاده نکنند یا با روحیه شما بازی نکنند ....

بدرود                                      
2706