2733
2739
عنوان

هیچ وقت هیچ مردی تو زندگیم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 117 پست
نگران نباش نیمه گمشده رو که پیدا کردی و دیدی اون تورو دوس داره یهو تغییر ماهیت میدی و یهو احساس میکن ...

کی این حرفو زده 🤔🤔🤔 یا امامزاده قلقلی یعنی اینطوریه واقعاً 🤔🤔🤔 فکر نکنم من خودم کلاً آدم جمع محوری هستم و نمیزارم کسی تنها باشه و نیمه گمشدمو نمیزارم تنها بمونه البته اون کسی که من نیمه گمشدش باشم ضرر کرده چون فکر میکنه من سیبی هستم که نصف شده ولی میاد جلو نیبیته سیبی هستم که خر گاز زده 😂😁🤣🤣🤣

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه قراره همه بزایم؟ یا واسه حامله شدنه ازدواج میکنیم؟!

نه راست میگی واسه حامله شدن از روش گرده افشانی هم میشه استفاده کرد (البته شوخی میکنم😂😁🤣🤣🤣)

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
منم همینطورم و اکثرا اونایی ک مث منو توان اعتماد ب نفس خیلی پایینی دارن و خیلی دیر اعتماد میکنن و اک ...

دقیقا من از کوچیک ترین کار طرف کلی تشکر میکنم سریع جبران میکنم و اصلا نمیزارم اون هیچ کاری رو بیشتر انجام بده مثلا پول بیشتر نمیزارم خرج کنه اصلا همه چیز دنگی همه چیز و عجیبه پسرا بیشتر برای دخترایی که تیغشون میزنن ارزش قائلن و یا دخترایی که بهشون خیانت میکنن بعد وقتی یه جا میگم مردا لیاقت عشق و محبت و وفاداری ندارن بعضیا میگن این جوری نیس ولی برا من که همیشه این جوری بوده از روزی که تو زندگیم عشق و وفاداری رو کنار گذاشتم یک عالمه مرد دورم جم شده ولی از همشون متنفرم دیگه از تک تکشون 

2731
کی این حرفو زده 🤔🤔🤔 یا امامزاده قلقلی یعنی اینطوریه واقعاً 🤔🤔🤔 فکر نکنم من خودم کلاً آدم جمع م ...

ایشالله نیمه گمشدت هرچی زودتر پیدا بشه داداشم😀😀 ببینیم چه گلی به سرش میزنی

ایشالله نیمه گمشدت هرچی زودتر پیدا بشه داداشم😀😀 ببینیم چه گلی به سرش میزنی

ای بابا خیلی وقته دیگه نیمه گمشده ای در کار نیست 😔😔

ممنون از دعا قشنگت ولی هیچکی منو ندوست 😭😭😭

2738
اها یکی میاد اما باید خودتم گذشته رو فراموش کنی اینده مهمه😁

اومدن که میان ولی من اصلا نمیتونم دیگه دوسشون داشته باشم چون وقتی با هر کسی یکم نزدیک تر میشم میگن ناز کن ناز باش منم بلد نیستم اصلا😑

ای بابا خیلی وقته دیگه نیمه گمشده ای در کار نیست 😔😔 ممنون از دعا قشنگت ولی هیچکی منو ندوست 😭😭😭

اصلا امکان نداره نمیدونم چند سالته ولی مطمعنا سخت در اشتباهی برای هر پسری بی شمار دوس دختر در جای جای وطن هست😅

دقیقا من از کوچیک ترین کار طرف کلی تشکر میکنم سریع جبران میکنم و اصلا نمیزارم اون هیچ کاری رو بیشتر ...

دقیقا میفهمم چی میگی از بس ما سعی میکنیم خودمونو بکشیم واسه اعتماد بنفس پایینمون طرف در میره فک میکنه حالا کی هست دقیقا درسته وقتی دایورتشون کنی میان سمتت انگار واقعا پسرا به بد بودن بهتر قانع اند و لیاقتشون همینه ولی بدی کار ما اینه ک ب کسی نمیتونه ادم دل ببنده حالا تورو نمیدونم ولی من اینجوریم تو دلم موند مث بقیه عادی زندگی کنم ومث بقیه دخترا باشم ولی حس میکنم عادی نیسم اصن و این اذیتم میکنه فقط الکی دارم زندگی میکنم بدون انگیزه و امیدی

اصلا امکان نداره نمیدونم چند سالته ولی مطمعنا سخت در اشتباهی برای هر پسری بی شمار دوس دختر در جای جا ...

منکه پیره دوران هم دوره هایه من الان نفت شدن تو اوپک دارن جابجا میشن 😂😁🤣🤣🤣 من ۳۴ سالمه ولی خوب دختر زیاده ولی خوب کسی که پا باشه بشه مثل یه دوست باهاش بود نیست . دور از جون همه دنبال شوگرددی این چیزا هستن ماها موندیم چی داره میشه فقط داریم مثل مسابقه محله تشویق میکنیم یکو یکو یک دو و دو و دو سه و سه و سه مسابقه محله 😔😔😂😁😔😢😭

دقیقا میفهمم چی میگی از بس ما سعی میکنیم خودمونو بکشیم واسه اعتماد بنفس پایینمون طرف در میره فک میکن ...

من دیگه کسی بگه دوست دارم تو دلم بهش میخندم بعد در کمال ناباوری میبینی روز به روز بیشتر بهت محبت میکنه واقعا عجیبه ولی همین ادم بهش یکم محبت کن ببین چه جوری رنگ عوض میکنه این جوری که نمیشه عاشقی کرد منم ترجیح میدم اصلا عاشق هیچ کس نباشم اخه مگه موش و گربه بازیه 

منکه پیره دوران هم دوره هایه من الان نفت شدن تو اوپک دارن جابجا میشن 😂😁🤣🤣🤣 من ۳۴ سالمه ولی خوب ...

حالا به جای این روزا که تنها بودی طرفتو پیدا کردی قدرشو بدون من همین جوری ۳ سال پای یه پسر موندم هیچی هیچی نداشت تمام خرج رابطمونم من دادم اخرش بعد ۳ سال دو تا کار کوچیک ازش خواستم حاضر نشد برام انجام بده من ۳ سال عمرمو پاش گذاشتم ولی اون فقط خانوادش و دوستاش براش مهم بودن خلاصه الان با دوست و خانواده عشق کن که طرفت اومد وقتتو بدی به اون ۳۴ سالم سن زیادی نیس

2706