2752
2734
عنوان

هیچ وقت هیچ مردی تو زندگیم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 117 پست
وجودش واقعا لازمه  منم محرومم ازش...شماهم مجردی؟

وجودش که لازمه ولی 😔😔😔 خوب دیگه 

بله منم مجردم و بدجور سینگل 😭😭😭😭

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
منم مث توام دقیقا دیگه سر شدم 

منم همینم برام اهمیتی نداره ولی گاهی دلم برای خودم میسوزه مثلا هر چند ماه یکبار دلم میگیره مخصوصا وقتی دخترایی رو میبینم که با مهر پدر بزرگ شدن منو با فش و کتک بزرگ کردن ناز کردنو این چیزا یاد گرفتنی هم نیس که برم یاد بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وجودش که لازمه ولی 😔😔😔 خوب دیگه  بله منم مجردم و بدجور سینگل 😭😭😭😭

تحمل کن 😅

بالاخره نیمه ما سینگلا هم پیداش میشه

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
وقتی یکی ناراحتت میکنه رهاش کن همش منتظر نمون بهتر شه واسه خودت و وقتت ارزش بزار

اره دقیقا همون سال اول باید پرتش میکردم از زندگیم بیرون بعد ۳ سال این کارو کردم اخرشم ازم طلبکار بود 🤣🤣🤣

2731
منم همینم برام اهمیتی نداره ولی گاهی دلم برای خودم میسوزه مثلا هر چند ماه یکبار دلم میگیره مخصوصا وق ...

منم همینطورم و اکثرا اونایی ک مث منو توان اعتماد ب نفس خیلی پایینی دارن و خیلی دیر اعتماد میکنن و اکثرا تنهان 

تحمل کن 😅 بالاخره نیمه ما سینگلا هم پیداش میشه

دیگه کار از نیمه گذشته الان تو وقت اضافه هستیم 🤣😂🤣😁😂

منکه خیلی ساله تحمل کردم ولی خوب خوبه یه دوستی کنار آدم باشه حسابی باهاش راحت باشی بگی بخندی و تو سرو کله همدیگه بزنید 😂😁🤣 منم منتظرم نیمه گمشده من کجایی چرا بیرون نمیایی 😂😁🤣

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
اره دقیقا همون سال اول باید پرتش میکردم از زندگیم بیرون بعد ۳ سال این کارو کردم اخرشم ازم طلبکار بود ...

بیخیال من ک چ توی رابطه دوستی چ رل اگه حال دلم خوب نباشه میزارم میرم ادم وقتی واسه خودش ارزش بزاره بقیم براش ارزش میزارن 

ادم باید خودخوا باشه ک حداقلش تموم شد  بعدش حرصش نگیره از خود گذشتگیاش

دیگه کار از نیمه گذشته الان تو وقت اضافه هستیم 🤣😂🤣😁😂 منکه خیلی ساله تحمل کردم ولی خوب خوبه یه ...

😂😂😂😂

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
باتمام وجوددرکت میکنم😔

کاش یه روزی بیاد ببینم هیچ دختری نباشه که چنین حسی داشته باشه واقعا دلم میخواد اگر روزی ازدواج کردم مردی باشه که به بچه هام عشق بده نه که این جوری تو فقر احساسی بزرگ بشن

کاش یه روزی بیاد ببینم هیچ دختری نباشه که چنین حسی داشته باشه واقعا دلم میخواد اگر روزی ازدواج کردم ...

هیییی

من ازدواجم کردم این حسوتجربه نکردم

فک کنم بایداین حسرتوباخودم به گورببرم😭

😂😂😂😂

بیا خوب خوب میخندی اونوقت میگی سینگلم 😂😁🤣

البته منم هروقت میخوام حرف مهم یا احساسی بزنم خندم میگیده مثلاً تو یه گروه بودم همه باهم لاو میرفتن و حرفایه عاشقانه منو انداختن بیرون چون میگفتن همش تو میخندی 😂😁🤣🤣🤣😋 ببین من دیگه کی هستم 🤣😂😁🤣😄😃😅

دیگه کار از نیمه گذشته الان تو وقت اضافه هستیم 🤣😂🤣😁😂 منکه خیلی ساله تحمل کردم ولی خوب خوبه یه ...

نگران نباش نیمه گمشده رو که پیدا کردی و دیدی اون تورو دوس داره یهو تغییر ماهیت میدی و یهو احساس میکنی دلت میخواد تنها تنها باشی و اون بیچاررو میزاری تو بهت و سردرگمی🤣🤣🤣🤣

2706