2733
2734
چیکار کرده بود عزیزم

یه نفر نیس عزیزم

خواهرام 

برادرام

جاریام

برادرای شوهرم

پدرشوهرم

مادرشوهرم

ازاذیت آزار فیزیکی بگیر تاتیکه کنایه و تهمت های ناموسی که بهم زدن هرکدومشون به طریقی روزایی رو برام ساختن که فقط رو به قبله اشک می‌ریختم و به حرم امام رضا نگاه میکردم میگفتم خدایا من که جز خودت پناهی ندارم خودت جوابگو باش که توبهترین جوابو میدی جواب تو قشنگ تر دیگه دلم آروم میشد خداسر شاهده عین بلای من سرشون میاد میان پیش من تعریف میکنن وگریه میکنن من خوشحال نمیشم ولی میگم چوب خداصدانداره صد حیف که درس عبرت نمیگیرن دل نشکنن باابروی کسی بازی نکنن 

فقط دل شکستتونو به خدا بسپارید 

منتظر جواب خدا برای یه حرفی هستم که هنوزهنوز دارم بپاش میسوزم وباعث شد دیگه نتونم مث قبل شادباشم درسته یه جمله بود ولی بد سوزوند 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ دعایی نکردی ک برگرده؟میشه بپرسم چند سالشع؟

ن عزیزم وقتی نامزد کرد دیگه قیدشو زدم ۴ ماه بیخبر بودیم ولی یماه پیش کات کردم ک بعد خودشم پشیمون شدم رفتم پیش دعانویس ک برگرده ولی قبل نوشتن دعا برگشت خخخ 

2740
یه نفر نیس عزیزم خواهرام  برادرام جاریام برادرای شوهرم پدرشوهرم مادرشوهرم ازاذیت آزار فی ...

الهی عزیزم منم همه گفتن اگه دوست داشت که نمیرفت این جمله بدجور ادمو میسوزونه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
 اوهوم ولی نمیدونم چرا انقد غد و مغروره😢

تو هنوز خيلي جووني و خيلي وقت داري زندگيتو كن 

هميشه هم سعي كن دختر مغروري باشي و به هيچ پسري التماس نكني چون دختراي مغرور هميشه جذاب ترن

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

بخشیدمش دیگه برام مهم نیست تاوان داد یا نه اما اینو میدونم خدا یه روزی تو یه جایی تو یه ساعتی یقشو میگیره

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632