2733
2734
چند وقته رفته؟چند وقته کامل ازهم بی خبرین.؟

۵ ماه ۳ ماه بی خبر بودم امروز زنگ زدم گفت شما....بعدم گفت دیگه زنگ نزن بم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل اینه که بهش فکرمیکنی از زندگیت حذفش کن  باید خودت بخوای

برام دعا کن

چیکار کرد؟

بعد از چندسال عشق و عاشقی و جار زدن پیش همه، یهو بی دلیل رفت و من از همه حرف شنیدم و توی تنهایی خودم اشک ریختم و مورد تمسخر همه قرار گرفتم ک اره دیدی؟ اینم عشقت ک انقد ازش تعریف میکردی

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
2728
بعد از چندسال عشق و عاشقی و جار زدن پیش همه، یهو بی دلیل رفت و من از همه حرف شنیدم و توی تنهایی خودم ...

منم😢چه بلایی سرش اومد ؟

فراموشش کردی؟

2740
قبل خیانت دوسش داشتی شوهرتو ؟

چون ازدواجم سنتي بود و اخلاق مذخرفي داشت نه خيلي، ولي از طلاق خيلي ميترسيدم و آدم مغروري بودم احساس ميكردم طلاق آبرومو ميبره.چون عذادارم بودم و دو نفر از اعضاي خانوادمو باهم از دست داده بودم احساس بي پناهي ميكردم ،

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
چون ازدواجم سنتي بود و اخلاق مذخرفي داشت نه خيلي، ولي از طلاق خيلي ميترسيدم و آدم مغروري بودم احساس ...

اهان پس راحت فراموشش کردی عزیزم

منم😢چه بلایی سرش اومد ؟ فراموشش کردی؟

هیچ بلایی سرش نیامد داره عشق و حالشو میکنه

ن فراموش نمیشه هیچوق

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐