2733
2739

میگم بچه ها حالا بیاین یه چی بپرسم ......میخاین فحش بدین به عشقاتون چی میگین یا چی میگفتین ......ترو خدا مثبت 18 ها رو نگین هاااااا ....خخخخ

آنچه زمان درستش میکند خراش است ......زخم چیز دیگریست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد حدود ۵-۶ ماه کامل فراموشش کردم فقط کافیه بخوای و اعتماد کنی به خواست خدا اگه من به اصرار باهاش ...

ممنون عزیزدلم ولی کاش مال منم برمیگشت❤❤❤

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2728
سر چی جدا شدید

از لحاظ اقتصادی و خانوادگی مهدی خیلی مشکل داشت .....منم خو راستش تعریف نباشه ....دختر یه ادم سرشناسم تو شهرمون و. از لحاظ مالی خیلی وضعمون خدا رو شکر خوبه و خیلی خاستگار دارم که همشون و قایم کردم ازش .....مهدی فامیل بود بامون البته هنوزم هست ..قرار بود من واسم تا چند سال دیگه وضعش بهتر شه باباش هم معتاد بود باید اونم ترک میدا مثلا یه 10 سال دیگه که بتونه خونه بگیره ماشین بگیره و اینا ....خالم هم خیلی باش صمیمی بود اخه شوهر خالم دایی مهدی میشه ......یهو از دهنش در رفت مژگان کلی خاستگار داره و اینا داره همشون و رد میکنه ....احه قرار بود هر وقت من خاستگار خوب داشتم بدون فکر به مهدی جواب بدم که همه رو به خاطر مهدی رد میکردم .......آخرش هم مهدی گفت به خاطر من حق نداری گند بزنی به ایندت و دیگه ادامه نداد رابطه رو ......تو دو سالی که با خم بودیم کلا دوبار همو دیدیم اونم یه ساعته .....خخخحخخخ همین 

آنچه زمان درستش میکند خراش است ......زخم چیز دیگریست 
ممنون عزیزدلم ولی کاش مال منم برمیگشت❤❤❤

عزیزم چیزی که قسمت تو باشه سهمی از زندگیت باشه مطمعن باش هیچوقت از کنارت  رد نمیشه و نمیره ، اگه قسمتت باشه برمیگرده هرجوری شده اگه نه مطمعن باش خدا یه چیز بهتر برات مد نظر داره

خدا هیچموقع به بنده هاش نمیگه نه! یا میگه چشم یا میگه صبر کن ، یا یه پیشنهاد بهتری برات داره☺️

پس تو هم ذهنتو رها کن خودتو دوست داشته باش برای پیشرفتت تلاش کن و از خدا بخوا که هر چی صلاحته سر راهت قرار بده

کاری که من کردم و ۱۰۰۰ مرتبه شاکرم بابتش🙏🏻❤️

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستید🥺🦋
2740
عزیزم چیزی که قسمت تو باشه سهمی از زندگیت باشه مطمعن باش هیچوقت از کنارت  رد نمیشه و نمیره ، اگ ...

مرسی بابت حرفات مهربونم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

بهم ظلم کرد بد دلمو شکست گقتم امامرضا خودت قضاوت کن بینمون من دیگه کاریش ندارم ،دوبار نامزدی کرد هردوبار بهم خورد الانم انگار حال خوشی نداره 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه