2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عه توام مثل من جغدی این موقع میخوابی

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

وقتی ادم جایی منتظره ک بره ساعت دیییرررررر میگذره کافیه بخپای کپتو بزاری هم چشات رو هم میره ساعت میشه ۱۲ لنگ‌ ظهر 😐

من ساعت دو خوابیدم ۴ و نیم بیدار شدم نماز بخونم .. ساعت دوازده باید برم جایی .. مگه میگذرررههه 😐🔪

2740

تنها سالی که ملت خود به خود سحر خیز میشن ،امساله

وگرنه سالای دیگه منو میزاشتن تا ۱۰ صبح خواب بودم

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
وقتی ادم جایی منتظره ک بره ساعت دیییرررررر میگذره کافیه بخپای کپتو بزاری هم چشات رو هم میره ساعت میش ...

آخ دقیقا😂

یا وقتی مهمون داری کارات تموم نشده هر یه ساعت میشه ۵ دقیقه لامصب😁😁

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
2706