2733
2739
عنوان

ترند جدید سایت: میوه نوبرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 12255 بازدید | 283 پست
عزیزم کسی ک نمیفهمه نمیفهمه دیگه فکر کردی اینهمه بچه کارتن خواب و فقیر از کجا میاد؟ پدرومادرشون همی ...

دقیقا همینه

بحث با این آدما به اصطلاح مثل آب در هاون کوبیدنه 

به هیج نتیجه ای نمیرسی تلاش الکیه فقط الکی اعصابت خورد میشه

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نظر شخصیم اینه که مسئولیت پدر و مادری رو گردن دیگران نباید انداخت. همه میدونن بچه میبینه دلش میخواد و وظیفه والدینه که براش تهیه کنن مخصوصا خوراکی. باید از هزینه های دیگه بزنی و به شکم بچه برسی حتی میوه نوبرونه در حد چند گرم

دلت واسه خودت بااین طرز حرف زدنت ک بیشعوری ازش میباره بسوزه  الان فهمیدم ک تربیت فرزند حتی از ...

ما بد هم تربیت شده باشیم یادگرفتیم زاییدن تولید مثل نیس

تو خانوادت اونقدر داغون بودن همینم یادت ندادن

من دخترِ ایرانم✨
2731
من خودم یک پسر دارم 12سالشه و تک فرزنده وقتی به دنیا اومد هم خونه داشتم هم ماشین اما شرایط اقتصادی خ ...

به شدت موافقم باهاتون، منم پسرم ۱۲ سالشه، یه جورایی مشکلاتمون شبیه شماست، خواهرم انقدر برای بچه هاش خرج میکرد که من میگفتم بد آموزی داره، بازی روزگار چند ساله غرق مشکلاتشون کرده تا حدی که با اینکه برام سخت بود براشون مرغ میخریدم یا از فریزرم گوشت میبردم به بهانه سر زده رفتن ! هیشکی نمیدونه فردا چی میشه. برعکس یکی از اقواممون توی گمرک باربری میکرد الان با شاه فالوده نمیخوره! دختر ۱۸ ساله ش شاسی بلند داره!

خب اره گشنش میشه‌‌‌‌.‌...کشوارای دیگرو مقایسه میکنی اگه بدونی تو چه مخیطی و امکانتی ان  اونجا ...

پیرو خط اخرتون یعنی شما حاضری بچه دیگه با دیدن خوراکی بچه شما زجر بکشه و غصه بخوره چون پدر و مادرش واسش نذاشتن و نمیتونه اون غذا رو بخوره؟!

اگه با این قضیه مشکلی ندارین من دیگه حرفی ندارم

من نمیدونم اون خانومه چی کفت ولی بچه هفت ساله میتونه ه‌سش رو توی خونه بخوابونه خدایی، یه کم منطق رو ...

نه عزیزم نمیتونه بچست و سن کمی داره....چه توقعها دارین بخدا از بچه ها.‌..میخاین مثل بیست ساله ها باشه 

2740
یادمه من هم که بچه بودم، مادرم میوه‌ها و خوراکی‌های بو‌دار، مثل خیار، موز و و و برام‌ نمیذاشت، میگفت ...

ماها حتی بستنی رو تو کوچه خیابون نمیخوردیم 

حقیقت اینه 

چشو هم چشمی داره مردمو  بیچاره میکنه 

والا استارتر و بقیه کسانی ک طرفدارش بودن بشدت بی انصاف بودن چرا یک طرفه ب قاضی میرید چرا فکر بقیه رو نمیکنن خب یکی مث پسر من اره کل زمستون توت فرنگی برد ولی چرا؟ چون میوه های دیگه رو نمیخوره بعد من گشنه تشنه بزارم بچم بره مدرسه ک بقیه ندارن؟ من مسول زندگی بقیم؟ خب چی بزارم وقتی نمیخوره؟؟؟؟ یا مثلا لقمه نون پنیر نمیخوره از دوسالگی ک صبحونه میدن بچه پسر من اصلا نمیخورد این بساط صبحانه رو پس حالا گشنه بره مدرسه؟؟؟ ک بقیه ندارن؟؟ کل سالو ساندویچ مرغ و همبرگر خونگی میبره ...‌ نمیدونم چرا اینقدر عقده ای هستن بعضیا ک همه چی رو پز حساب میکنن .. من وضع مالیم خوبه اون روز رفتم گوجه سبز بگیرم گفت کیلو ۴۰۰ گفتم رب کیلو بده ... خجالت نداره ک در حد رفع هوس گرفتم ارزونتر ک شد بیشتر میگیریم یجوری تاپیک زده رفتم ۲۰۰ دادم گوجه سبز انگار تقصیر ملته

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
دقیقا همینه بحث با این آدما به اصطلاح مثل آب در هاون کوبیدنه  به هیج نتیجه ای نمیرسی تلاش الک ...

میگن حرفو بندازی زمین صاحبش برمیداره

ب ایناییم ک فشار وارد شد مشخصه تکلیفشون چیه

من دخترِ ایرانم✨
اگه به همون بچه که تو وضع خیلی خوب به دنیا میارید یاد بدید که همون میوه نوبرونه رو میاره مدرسه با هم ...

منم یادمه آجیل می‌بردم همیشه تعارف میکردم یا حتی بعضی وقتا ساندویچ دوتا درست میکردم یکیشو میدادم دوستم 

یا پول میزاشتیم رو هم چند نفری چیپس و ماست و اینا می‌خریدیم 

زمان ما اصلا اینجوری نبود😐 

الان تا یه چیزی میگی سریع میخورنت 

2706