2752
2734
عنوان

ترند جدید سایت: میوه نوبرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 12265 بازدید | 283 پست
عزیزم  هیچکار نمیشه کرد و سقط واقعا گناهه.‌..ولی نمیشه از جامعه خواست همه مطابق میل ما رفتار کن ...

بله منم با حرفای شما کاملاااااا موافقم 

حالا اون خانم ب نظرم از بی فکریش بود همچین تاپیکی زد 

ولی من خیلی دیدم تو این سایت یا ادمای اطرافم خصوصا یکیشون که بشدددددت دل منو شکوند ک تو که نداشتی چرا اوردی 

با اینکه بچه من الان چهارسالشه ولی بازم این حرف چرندو میزنن 

این ب نظرم از دلسوزی نیست اصلااااا 

فقط میخان طرف مقابلو تحقیر کنن 

مگ ماها بچه بودیم همه چی داشتیم؟؟؟؟؟ 

این دوست من میگه چون بچت تخت خواب نداره پس خیلی بدبخته 

نمیدونمم شایدم من اشتباه میکنم 

و بقیه درست میگن…. 

من یکی ک موندم بین این حرفا😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با حدودی از حرفات موافقم 

ولی حالا اون بچه اون میوه رو توی 5 ساعت مدرسه نخوره و توی خونه بخوره چی میشه البته من نظرم بیشتر روی کسایی هست که غذا میبرن مدرسه 

ولی توی تایپیک دیروز خیلی به استاتر توهین شد که نداشتی چرا آوردی و واقعا استاتر ناراحت شد 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
بله حق باشماست عزیزم  نظرات متفاوته منم از زبون مادری صحبت کردم ک مطمئنم دراینده میتونم برای ب ...

اخه خودخواهی نیست‌.اینکه کوچکترین خواسته بچتو فراهم کنی.خودخواهی اون مادریه که توقع داره بچه هفت ساله جلوی هوسشو بگیره بخاطر بچه خودش.....

2731
پسر ۱۳ ساله و کارگری؟اون بچه هیچ وقت پدر مادرشو نمیبخشه  تجربه ثابت کرده اونایی که ندارن بیشتر ...

خوردنش وبویی که توکلاس میپیچه و اینا فرق داره تا توی میوه فروشی .بعدم مگه بچه ها دایم تومیوه فروشین ؟

خودما وضعمون خیلی خوب بود تعدادمونم زیاد بود همین که از اب وگل درومدیم ورشکست شدیم 

پسر ۱۳ ساله و کارگری؟اون بچه هیچ وقت پدر مادرشو نمیبخشه  تجربه ثابت کرده اونایی که ندارن بیشتر ...

متاسفانه... نه تنها اون بچه

اینده ۶تا بچه بی گناه رو تباه کرد 

همین دیگه.کسی نخوره

میوه فروشی ها تعطیل بشن

تلوزیونم پخش نکنه برنامه هایی ک توش میوه میخورنو

حالا اینش بکنار اینکه طلبکارم هستن و بازم سرحرف اشتباهشون هستن ادمو میسوزونه 😐 

من دخترِ ایرانم✨
😂😂😂😂 امثال شماها ینی حقتونه زندگی فلاکت بار فقط دلم برای اون بچه هایی ک پس میندازین و ایندشونو ...

دلت واسه خودت بااین طرز حرف زدنت ک بیشعوری ازش میباره بسوزه 

الان فهمیدم ک تربیت فرزند حتی از سیر بودن شکمش هم مهم تره ک متاسفانه دغدغه بعضی خانواده قدیمم شکم بوده دیگ ب تربیت اهمیت نمیدادن زیاد 

ماها بحثمون اینه بچها نمیفهمن و تو سنین پایین درکی ندارن نگو ادمای بزرگم گاهی نفهم میشن 

چطور ب خودت اجازه میدی اینقد بی ادبانه صحبت کنی درباره ادما؟

فک کردی کی هستی ک حقو حقوق تایین میکنی برای افردا 

واقعا متاسفم براتون 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بله منم با حرفای شما کاملاااااا موافقم  حالا اون خانم ب نظرم از بی فکریش بود همچین تاپیکی ز ...

هیچ کس حق نداره به شما اینو بگه.

اگر کسی فقیر بیاد چهارپنجتا بیاره به خواست خودش اره جای ملامت داره.ولی نه شما که

..واینکه تخت خواب داشتن که خوشبختی  نمیاره  ارامش نمیاره

الان انقدر گرونی شده تقریبا همه شبیه همیم 

اونی خیلی لاکچری هست اصلا مدارس خاص میره و ما نمیبینیمش.‌‌بقیه جامعه مثل خودمونن عزیزم زیاد فک نکن الان زندگی بقیه خیلی خاصه....

اگه به همون بچه که تو وضع خیلی خوب به دنیا میارید یاد بدید که همون میوه نوبرونه رو میاره مدرسه با همکلاسی هاش قسمت کنه خیلی خوب میشه.  تاپیک اون خانم رو دیدم باورم نشد از این حجم از بی عاطفگی و فخر فروشی یک عده. زمین خدا گرده.  

شرایطشو نداشته باشم صددرصد نمیارم نیازی ب گفتن شما نبود

ن گلم منظور اینه ک کلااااا نیار خودت واسه نابودی هفت نسل بسی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
اخه خودخواهی نیست‌.اینکه کوچکترین خواسته بچتو فراهم کنی.خودخواهی اون مادریه که توقع داره بچه هفت سال ...

من نمیدونم اون خانومه چی کفت ولی بچه هفت ساله میتونه ه‌سش رو توی خونه بخوابونه خدایی، یه کم منطق رو با اخلاق ترکیب کنیم کار سختی نیست

خوردنش وبویی که توکلاس میپیچه و اینا فرق داره تا توی میوه فروشی .بعدم مگه بچه ها دایم تومیوه فروشین ...

بچه ها دائم تو میوه فروشی نیستن ولی بالاخره که دلشون خیلی چیزا میخواد ، توی تلویزیون که میبین توی مجازی که میبینن یا خیلی جاهای دیگه ،نمیشه که  بگن ما برای بچه هامون نمیخریم و اونا رو قانع بار میاریم، بالاخره کسی که نمیتونه برای بچش میوه بخره دو روز بعد چجوری میخواد خرج نیاز های بچه اش رو بده؟

یجوری میگید بچه نمیوردی خب این عزیز از کجا میدونس بعد شش هف سال همه چی انقد گرون میشه ک نمیتونه برا ...

همیییین 

نه فقط تو مجازی 

همین ادمای اطرافمون ک فک میکنن خیلی باکلاسن مداااام میگن نداشتی نمیاوردی 

یعنی واقعا ادم میمونه چی بگه ب این دسته از ادما

2706