2737
2739
عنوان

یه سوال داشتم از همتون بیاید لطفا!!!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 102 پست
روشنفکری ربطی به دین و ایمان و قبولش یا رد کردنش نداره روشن فکری اینه که ما بدونیم که تمام مسائل اعت ...

تو اون دنیا بابت تمام کارایی که بچت کرده و تو یک درصد دخیل بودی توش ازت جواب پس میگیرن!!!

در ضمن من سعیم رو میکنم  در آینده بچم رو معتقد به خداپیغمبر و نماز و دین... بار بیارم که فردا تو روز قیامت شرمنده نشم

بزرگ که شد انتخاب با خودشه ولی من اونموقع سرم بالاس که هرکاری ازم ساخته بود کردم  

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

من مامانم واقعا خانوم مذهبی و با خدایی هست..البته بابامم مذهبیه و نمازشون ترک نشده..اما تربیت مذهبی مهم تره..شما همه ی نمازاتو بخونی ولی رو تربیت دینی بچه ت نظارت نداشته باشی هیچ فایده ای نداره...البته خودهمین نماز خوندن پدر و مادر یه نمونه ی عملی از تربیت دینیه ولی کافی نیست..

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انقدر تند نرو  چرا میگی عبادت روی پیشرفت تاثیری نداره چون شما ندیدی، دلیل نمیشه

نه از لحاظ منطقی ارتباطی نداره ممکنه یه فرد موفق نمهزم بخونه ولی موفقیتش ربطی به نپازش نداره خیلیام بی اعتقادن و موفقن موفقیت یه تلاشه نماز یه اعتقاده ربطیم به هم نداره

اتفاقا من هر دو مورد رو دیدم تو نزدیکای خودم حتی

کاش میشد بشی🖤💔
2728
تو اون دنیا بابت تمام کارایی که بچت کرده و تو یک درصد دخیل بودی توش ازت جواب پس میگیرن!!! در ضمن من ...

آفرین عزیزم بهترین کارو میکنی❤❤ من خودمم دارم از لحاظ دینی کلی رو خودم کار میکنم که بتونم بچمو در آینده درست تربیت کنم

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔

من مادرم قربونش بشم نماز شبش هم قضا نمیشه.هنوز به سن تکلیف نرسیده بودیم تشویقمون میکرد واسه نماز خوندن نماز میخوندیم بعضی وقتا خیلی کم پیش میومد نمیخوندیم خواهرم که متاهل شد دیگه نخوند خیلی دست و پا شکسته برعکس من تقریبا میتونم بگم مرتب میخونم و هر روز نماز مستحبی هم میخونم بچه هام سه سالشونه من که نماز میخونم اونا هم چادر میزنن مدام سجده و رکوع میرن😂😂😂

به قول شوهرم امیدوارم همینجوری بعدا هم بخونن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
الان دقیقا این موضوعات چه ربطی به هم داره کی گفته هر کسی نمازخونه، قراره بچه هاش هم مثل خودش ب ...

دقیقا منظور منم همین بود ولی استارتر فک می کنه نماز بخونه قراره بچه غش پیغمبر شه بیشتر از نماز و قران تربیت بچه مهمه اینکه ب بچه صداقت دریتی مهربانی اعتماد ب نفس یاد بدن 

2738
نه از لحاظ منطقی ارتباطی نداره ممکنه یه فرد موفق نمهزم بخونه ولی موفقیتش ربطی به نپازش نداره خیلیام ...

آخه رو هوا حرف نمی زنم

من خودمو‌ مثال میزنم

وقتی خیییلی سرم شلوغه از اعتقاداتم دور میشم

انگار مشکلات صف بستن واسه اومدن

اما وقتی دوباره رو اعتقاداتم کار میکنم، واقعا مشکلاتم‌حل میشن

خیلی عجیبه برام

بارها پیش اومده برام

جالبه بعد از اولین زیارت کربلا، معجزه ای تو زندگیم پیش اومد که همه ی اطرافیان هنوز ازش صحبت میکنن

جالبه دقیقا یک‌روز بعد زیارتم اتفاق افتاد

از این موارد زیاد پیش اومد برام

مگه میشه همه تصادفی پیش بیاد، اصلا امکان نداره

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare
از همون موقعی که اعتقاد به دین و نماز و قرآن و خدا پیغمبر شد نماد عقب موندگی مردم کشورمون به این رو ...

عقب موندگی به اعتقادات نیست به اینه که عقایدمون رو تحمیل کسی نکنیم کافر باشیم یه پیغمبر حق نداریم تو تصمیمات دیگران دخالت کنیم حتی بچه خودمون این میشه روشنفکری نه قبول یا انکار خدا و دین

کاش میشد بشی🖤💔
عقب موندگی به اعتقادات نیست به اینه که عقایدمون رو تحمیل کسی نکنیم کافر باشیم یه پیغمبر حق نداریم تو ...

شما اصلا متوجه نمیشی من چی میگم😇

بحث کردن بی فایدس 

شبتون خوش

از همون موقعی که اعتقاد به دین و نماز و قرآن و خدا پیغمبر شد نماد عقب موندگی مردم کشورمون به این رو ...

شما نگران نباش امثال شما خیلی بیشتر از امثال ماعه وگرنه وضع این نبود

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁

😂😂😂 کجا زندگی میکنی؟؟؟

دقیقا منظور منم همین بود ولی استارتر فک می کنه نماز بخونه قراره بچه غش پیغمبر شه بیشتر از نماز و قرا ...

ببینید الان ماها داریم منطقی تبادل نظر میکنیم

اما یه سری واقعا با احساسات کنترل نشده و‌با خشم صحبت میکنن و منطقی توی حرفاشون نیست

من خودم فرد معتقدی هستم‌اما دارم همکارایی که اعتقاداتشون ازم دوره اما بسیار صمیمی هستیم و به اعتقاداتمون احترام میذاریم و حتی خودشون بهم میگن که تو رو‌قبول داریم، و شده بارها بهم‌گفتن غبطه میخوریم بهت

حالا جالبه من خودم خیلی هم رعایت نمیکنم و متاسفانه یکم سرسری میگیرم

انشالله خدا کمک کنه یکم بیشتر وقت بذارم

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

آره خداروشکر امثال ما هستن هنوز وگرنه معلوم نبود چه آشوبی به پا میکردید و کار مملکت به کجاها کشیده نمیشد

2706