2737
2734
عنوان

یه سوال داشتم از همتون بیاید لطفا!!!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 102 پست
شما نگران نباش امثال شما خیلی بیشتر از امثال ماعه وگرنه وضع این نبود

عزیزم انقدر بدبین نباش

شما حتما دختر خیلی خوبی هستی

یکم برگرد و کامنت های منو بخون

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare
تو اون دنیا بابت تمام کارایی که بچت کرده و تو یک درصد دخیل بودی توش ازت جواب پس میگیرن!!! در ضمن من ...

تا آخر جمله اولت خوندم که گف از من بابت کارای یکی دیگه جواب میخوان واااااای به حال ما و آینده ما که افکارمون اینقدر احمقانه و بی منطقه تو رو خداااااا یکم کتابای علمی و فلسفی بخونید درمورد فلسفه وجود و پیدایش انسان اینکه انسان از کجا میاد به کجا میره خدا برا چی انسان رو آفرین و چه توقعانی از انسان داره اینقدر احمقانه حرف نزدید وای به حال مملکت ما و جهالت مردم ما کی قراره عقلمونو به کار بندازیم آخه

کاش میشد بشی🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه رو هوا حرف نمی زنم من خودمو‌ مثال میزنم وقتی خیییلی سرم شلوغه از اعتقاداتم دور میشم انگار مشک ...

این یه اعتقاده که تو داری و چون معتقدی واست اینطور رقم میخوره منم خیلی زیاد دیدم حتی تو نزدیکانم که موفقیت یا عدم موفقیت ربطی به خوندن و نخوندن نماز و اعتقادات یا بی اعتقادی نداره

کاش میشد بشی🖤💔
2731
تا آخر جمله اولت خوندم که گف از من بابت کارای یکی دیگه جواب میخوان واااااای به حال ما و آینده ما که ...

شما عقلت کار میکنه بسه

احمق هم خودتی حد صحبتت رو بدون 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
تا آخر جمله اولت خوندم که گف از من بابت کارای یکی دیگه جواب میخوان واااااای به حال ما و آینده ما که ...

شما چه کتابای علمی و فلسفی خوندی؟میشه معرفی کنی منم بخونم؟!

تربیت بچه از زمان انتخاب همسر شروع میشه و تاپایان عنر تاثیر پدر و مادر از بین نمیره...وقتی انقدر والدین روی بچه تاثیر میذارن؛ چجوری درمورد جمله ی اول اون نظر انقدر گارد میگیری؟؟! چنتا کتاب روانشناسی تربیت کودک خوندی؟ میشه معرفی کنی منم بخونم ببینم این حرفایی که میزنی از چه منبعیه؟

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
هر جا هستیم دور از شماییم خداروشکر ✋

خداروشکر...منم خوشحالم از ادمای بی منطق دور زندگی میکنم

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
این یه اعتقاده که تو داری و چون معتقدی واست اینطور رقم میخوره منم خیلی زیاد دیدم حتی تو نزدیکانم که ...

از ته قلبم برات دعا میکنم که بهترینها برات پیش بیاد

اما واقعا چیزهایی دیدم و پیش اومد که انصافا تلقین و احتمالات نبود

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare
2740
شما چه کتابای علمی و فلسفی خوندی؟میشه معرفی کنی منم بخونم؟! تربیت بچه از زمان انتخاب همسر شروع میشه ...

بحث نکن باهاش عزیزم 

مشخصه کاملا در چه سطحیه😇

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
بحث نکن باهاش عزیزم  مشخصه کاملا در چه سطحیه😇

متاسفانه تا حرف از دین و عبادت میشه یه عده مغرضانه گارد میگیرن..حالا شما امتحان کن یه تاپیک بزن بگو گوش دادن آهنگ توی بارداری چقدر رو بچم تاثیر میذاره؛ 400 تاواست دلیل میارن که چقدر موثره؛ ولی اینجا همه چیزو از اساس رد میکنن