2737
2739
عنوان

طلاق تو عقد

538 بازدید | 41 پست

درد بزرگی رو دلمه 

مشکلمو تو تاپیکام گفتم ۴۰ روزه نامزدمو ندیدم سر دعواهای چرت و پرت مشاور میگه شخصیت پنهان داره ممکنه اذیتت کنه ده ماه همه جوره باهم خوب بودیم یهو زیر و رو شد حرمتارو شکوند همه میگن جدا شو خودشم اولش میگفت طلاق الان میگه دوست دارم میترسم فرصت دوباره بدم به زندگیم مشاور هنوز جواب قطعی نداده بهم باید صبر کنم ولی اون اصلا جلو نمیاد نه خودش نه خانوادش دوسش دارم ولی ازش میترسم انگار وسط یه بیابونم که نمیدونم چیکار کنم

مهرمم اجرا گذاشتم میگه میدم بیا بریم زندگی کنیم ولی تو این مدت خیلی بهم بی احترامی کرده فحش داده خوردم کرده و....

ببین عزیزم 

الان جدا بشی بهتر با بچه جدا بشی یا بعد ازدواجت 

خیلی سخته میفهمم 

مراقب باش تظاهر نکنه برات 

همه ممکن دعوا کنن اما باعث نمیشه این همه مدت از هم فاصله بگیرند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا منتظر جواب مشاوری عزیزم؟ خودت تصمیم بگیر  اون راهو نشونت میده تصمیم درنهایت باشماست.... ...

خانوادم میگن طلاق بگیر مریضه این ادم

ولی اخه ده ماه همه جوره باهم خوب بودیم همه دعواها سر خانواده هاست

مشاور میگه از لحاظ فکری از شما خیلی پایین ترن موندم چه خاکی به سرم بریزم

علاقمو چیکار کنم ایندم چی میشه  من باکره ام اسم مطلقه میاد روم یعتی؟

ن دیگ الان مطلقه ها با بچه ی کوچیک با مجرد ازدواج میکنن.

چندسالتونه و کدوم شهرین؟

یکم سنتی هستین یااشتباه میکنم؟

چون توی این دوره و زمونه این چیزا دیگ عجیب و غریب نیست ممکنه برای هرکسی پیش بیاد

2738

عزیزم منم قبلا تو عقد جداشدم بعدشم باشوهر الانم آشنا شدم 

نامزد سابقم فحاش ، اهل دست بزن و بد اخلاق و... ولی الان شوهرم اصلا بااون قابل قیاس نیس واقعا پسرخوب ومهربونیه 

قطعا تو لیاقتت بیشتر از این پسرای دوزاریه

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
خانوادم میگن طلاق بگیر مریضه این ادم ولی اخه ده ماه همه جوره باهم خوب بودیم همه دعواها سر خانواده ه ...

ببین ممکنه چندروز اذیت شی،ولی بعدش برو پی درسی علاقه ای کاری چیزی و ب مرور یادت میره کلا همچین فردی وجودداشته.

ولی بهتر ازینه بری سرزندگی و بچه دار شی 

اون وقت دیگ شکل رابطتتون متفاوته و حستون

این رابطه رو تموم کن 

همیشه بدون قبل ازدواج طرف هرچی هس بعد ازدواج ۲۰ الی ۳۰ درصد بدتر میشه

وقتی میخوای با یکی ازدواج کنی باید الانشو ضربدر ۳۰ درصد کنی بفهمی بعد ازدواج به چی تبدیل میشه میتونی باش زندگی کنی یا نه

معمولا هم ادما تو دوران نامزدی و عقد سعی میکنن بهترین نسخه از خودشونو نشون بدن

حالا تو خودت حساب کن بهترین نسخه این آدم الان این شکلیه بعد ازدواج قراره به چی تبدیل شه!!؟؟

زنوگیتو تباه نکن

پدر و مادرت که بزرگترتن میگن جدا شو 

مشاور میگه مشکل داره جدا شو 

همه خانوما اینجا میگن جدا شو 

هزار بار تاپیک زدی عزیزم 

اگر میخوای از زبون‌ ما بشنوی که بری سر زندگیت، نمیشنوی! 

دخترایی هستن که با عزت و احترام رفتن سر زندگی یکی دو سال بعد ذلیل شدن بعد تو میخوای تو این شرایط بری سر زندگیت! فکر می کنی مردی که گفته تو رو به ما انداختن دوست داره! برات نقشه داره! دخترا هر چی می کشن از این ترس های بی منطق و احساسات مسخره می کشن! خودتو جم کن! 

من جات باشم آرزوی دیدنم و شنیدن صدام رو میذارم به دل همچین مردی! یجوری میذارمش کنار انگار هرگز سر سوزنی دوستش نداشتم اونوقت خیالم راحت میشه که به اندازه کافی سوزوندمش! 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
پدر و مادرت که بزرگترتن میگن جدا شو  مشاور میگه مشکل داره جدا شو  همه خانوما اینجا میگن ...

وای دقیقا 

انقدررر دلم میخواد داغمو به دلش خودشو خانوادش بزارم انقدر حرفا دارم که بزنم و ولش کنم ولی ترس از ایندم اون یذره علاقم داره دیوونم میکنه

2706