2752
2734
عنوان

یه سوال داشتم از همتون بیاید لطفا!!!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 102 پست
روشنفکری ربطی به دین و ایمان و قبولش یا رد کردنش نداره روشن فکری اینه که ما بدونیم که تمام مسائل اعت ...

با شما موافقم

منطقی هستین

اما یه سری واقعا تند میرن 

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare
میگم که مخالفت با دین و مذهب شده از نماد روشن فکری🤨 عزیز من معنی روشن فکری و اپدیت بودن بد جا افتا ...

ببین مادر بزگ من همیشه در حال نماز و دعا خونده حجابش از کامل کامل تر نه تا بچه اورد دو تا شون فقط نماز خون شدن سه تا نماز نمی خونن ولی اعتقاد دارن یکی معتاد شد یکی زن باز و مشروب خور یکی از دخترا پسر باز یکی دیگه از دخترا مجردی پسر باز بود الانم متاهل دوست پسرم داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که حق انتخاب برای افرادقایل نیستیددرهزارسال قبل موندید!وبه انتخابهای افرادبرچسپ مختلف میزنی نشا ...

کاش اینجور افراد دیگه نسلشونو حداقل ادامه نمیدادن تا یه بچه رو قربانی افکار خودشون بکنن

کاش میشد بشی🖤💔
افتخار به چی به امثال شما که باعث این همه عقب ماندگی و وضع مملکت هستید ؟ نه گلم تاسف میخوریم بابت طر ...

لطفا منو ریپلای نکنید

موفق باشید

2731
ناراحت نشو گلم به همچین اشخاصی نمیشه فهموند . تعصب خیلی بالایی دارن بجای اینکه بفکر پیشرفت باشن بفکر ...

اینم تازه مد کردن بخدا عزیزم 

هرکی هم عقیده شون نباشه ،میشه شخصی که ادعای روشنقکری میکنه؟؟ کی حرف از روشن فکری زده اینجا؟ 

این شمایین که دارین عقاید خودتونو تحمیل میکنید ب بقیه. نمیدونید شاید طرف قلبا به چیزایی که شما اعتقاد دارسد معتقد نیست! هر طوری شده میخوان طوری جلوه بدن ک خودشون قدیسه پاکن بقیه از راه بدر کن. 

ب جای این ک با این چرت و پرتا گول بزنید خودتونو اول یاد بگیرید احترام بزارید ب عقیده اشخاص...

همین تحمیل کردن نشونه پوسیدگی افکارِ.

BTS| ARMY⟬⟭⁷|
جالبه همه اومدن گفتن ماماناشون خوندن سربارداریشون ولی همه هم از دم اهل نماز نیستن😄😄😄

آخه اصلا ربطی نداره دین و اعتقادات یه تصمیمه و هرکسی آزاده تو انتخابش ربطی به رفتار و اعمال پدر و مادر و دوران بارداری نداره یه موضوع کاملا پیش پا افتاده ایه اثباتم نمیخواد موارد و شواهدش خیلی خیلی زیاده

کاش میشد بشی🖤💔
ببین مادر بزگ من همیشه در حال نماز و دعا خونده حجابش از کامل کامل تر نه تا بچه اورد دو تا شون فقط نم ...

الان دقیقا این موضوعات چه ربطی به هم داره

کی گفته هر کسی نمازخونه، قراره بچه هاش هم مثل خودش بشن

اون برای خودش عبادت میکنه و قطعا آثارشو هم میبینه

هیچی هم نباشه، همون حس آرامش و زیبایی که به آدم میده، واقعا کافیه

یه دوست دارم دقیقا همینکارو میکرد تازه بعدشم با صدای بلند زیارت عاشورا میزاشت برای نوزادش اونم از ...

من چیزی که دیدم و معتقدم بهش رو پیشنهاد دادم به اون خانوم!!!

شما میتونی اگه فکر میکنی اینطور هست انجامش ندی

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

به زور دارید تحمیل میکنید که افراد مومن، افکارشون پوسیده ست

واقعا زشته اینکارتون

من خودم در حد قابل قبول به اعتقاداتم پاییندم

پس از نظر شما باید عقب مونده باشم دیگه

در صورتی که خیلی خیلی روی رفتارم تاثیر گذاشته و سعی میکنم حق کسی رو نخورم و دلی نشکونم و....

حالا بماند که خداروشکر کلی برکت میاره با خودش

خداروشکر تو محیط کارم بسیار موفق و شادم😍

کاش دست از این مثلا روشن فکری های احمقانه بردارن یسری ها الگوی بچه پدر و مادرش هستن در ضمن چیزی را ...

سلام ملکه جون میشه لینک اون تاپیک پربازدید ک گفتی زندادش شلخته بوده بهم میدی ممنونتم عزیزم

تعصبات احمقانه .. عقب ماندگی  .. یوقتایی فکر میکنم امثال شماها حقشونه هر بلائی سرشون میاد بالا ...

از همون موقعی که اعتقاد به دین و نماز و قرآن و خدا پیغمبر شد نماد عقب موندگی

مردم کشورمون به این روز افتادن

از بس که امثال شما سبک شمردن اینچیزارو 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
تعصبات احمقانه .. عقب ماندگی  .. یوقتایی فکر میکنم امثال شماها حقشونه هر بلائی سرشون میاد بالا ...

عزیزم متولد ۷۷ هستی؟ اگه هستی احتمالا کینه ای که تو کلامت داری از سنت هست، کمی آروم باش، حتی اگه دین رو تحجر می دونی یه روزنه بذار که اگه روزی از سر ناچاری به همین چیزای عصر دقیانوس پناه آوردی خودت راحت تر باشی! معنی خیلی چیزها رو ممکنه بعدها متوجه بشی ولی با لجاجتی که تو پیام هات هست متوجه شدم خیلی تحلیلات احساسیه! لطفا" ریپلای نکن، اگه دوس داشتی کتاب عارفانه رو بخون، عشقبازی با خدا رو مزه کن

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
به نظر من حتی نماز خواندن مقطعی برزوی جنینتون تاثیر داره......ولی بایددر سال های اول تربیتش نماز را ...

اصلا ربطی نداره مادر و پدر من هردو نماز خون درجه یکن یه بارم نمازشون ترک نشده از وقتی به دنیا اومدیم هممون نماز خون بودن و روزه گرفتن پدر و مادرمونو دیدیم ولی دوتامون میخونیم دوتامون نمیخونیم این یه تصمیمه که بچه میگیره این افکار چیه آخه نماز یه انتخابه چه ربطی به اناخاب آینده جنین آدم در شکم داره آخه یه ذره منطقی حرف بزنید تو رو خدا

کاش میشد بشی🖤💔

دوستای گلم خواهرانه بهتون میگم

میخواین بدو بیراه هم بهم بگین اشکالی نداره

اما سعی کنید وقت کم، حتی خییییلی کم‌رو به قران خوندن یا دعا خوندن اختصاص بدین

ضرر که نمیکنید

حتما حتما به یه آرامشی میرسین که خیلی خاصه وکاراتون راحت پیش میره و انگار موانع از سر راهتون برداشته میشه

بازم ببخشید اگه یکم تند رفتم و دلی شکوندم

یا حق