2733
2739
پشیمون نشده چون حامله شده دیگه دست برداشته ینی اگه حامله نمیشد هنوزم باهاش بود اینم بگم ب زور خانواد ...

خب اینکه مقصر شوهره اس یه زنه خاین  که دلگرم به زندگی نیس رو نگه داشته حامله هم‌کرده درصورتیکه طلاق میخاسته

نه. خدا ستار العیوبه. شاید اون آدم توبه کرده. حالا دیگه بارداره پای یه بچه هم وسطه. حتما خدا نخواسته ...

این تفکر غلطه

از نظر دینی غلطه

هیمن فکر رو خدا تو قران جواب داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه. خدا ستار العیوبه. شاید اون آدم توبه کرده. حالا دیگه بارداره پای یه بچه هم وسطه. حتما خدا نخواسته ...

چون حامله شده دیگه دست برداشته خیلی هم ناراحته ک تموم کرده عاشق اون پسره شده بود ولی دیگه میگه بخاطر بچم نباید کاری کنم هرچی به شوهرش هم گفت طلاقم بده قبل اینکه حامله بشه شوهرش قبول نکرد

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2742
خیانت خیانته حالا هر دلیلی داشته باشه  نمیتونه با همسرش زندگی کنه جدا بشه نه که بره خیانت کنه ...

اگه توان جداشدن نداشته باشه چی؟

لطفا خودتونو گول نزنید

باور کنید اگه این مساله جلا بیفته آقایونم دیگه کمتر خیانت میکنن

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
چی بگم .. یعنی اصلا عاشق برادر نیس ؟ پس چرا باردار شده

عروس ما نیستا دوستمه...ناخواسته بوده

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2740
اره ولی یه وقت بچه رو تهدید کرده بچه رو با چیزی خرش کرده  مثلا بچه کوچک باشه من دوست نزدی ...

منم ی مورد از نزدیک دیدم زنه دوتا دختر داشت دختراشم با خودش میبرد تا بچه بودن ک با خوراکیو پول خرشون میکرد بعدا ک بزرگ شدن برا اونام دوست پسر جور میکرد حتی میاورد پسره رو خونه میفرستادشون اتاق خواب😑

خیلییی جدی و محکم نظرتو گفتی 😂

خب موضوعیه که اصلا توجیه بردار نیست اونوقت یه سریا میان نظر روشنفکرانه میدن

طرف کمبود دیده رفته خیانت کرده!

کسی که به حریم ازدواج حتی اگه ازدواجش بد باشه وفتادار نباشه ذات نداره!

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
من بودم میگفتم

کلا دلت میخواد زندگی بهم بزنیا 😒

خب دیگه گذاشت کنار تموم شد رفت توبه کرده 

تو چیکار داری بری بگی خب 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
اگه توان جداشدن نداشته باشه چی؟ لطفا خودتونو گول نزنید باور کنید اگه این مساله جلا بیفته آقایونم د ...

در هر صورت خیانت کار ممنوعیه و توجیه نداره

چون آسیبش متوجه یک نفر نیست

2706